Лукашенко і Путін підвели риску під незалежністю Білорусі

СВІТ
11 вересня, 08:01
Лукашенко і Путін підвели риску під незалежністю Білорусі
Фото: Facebook

Кремлю вистачило 25 років, аби занапастити хитку білоруську державну самостійність руками свого вусатого аґента і авіатерориста.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив екснардеп і колумніст "Останнього Бастіону" Борислав Береза.

За словами вітчизняного політика, тепер ніхто і ніщо не заважатиме Московії цілковито поглинути територію Білорусі, остаточно розмивши національну ідентичність білорусів у "великому російському морі народів".

«Днями відбулася воістину знакова подія. Владімір Путін і Олександр Лукашенко узгодили 28 проґрам інтеґрації Російської Федерації та Республіки Білорусь. Фактично, це завершальний етап ліквідації Росією окремої Білоруської держави. Навіть символізм був витриманий Кремлем по-максимуму: Путін виступав за трибуною з державним гербом РФ, а Лукашенку виділили трибуну без будь-якої символіки», — зазначив Борислав Береза.

Колишній народний депутат переконаний, що наведена ситуація на пряму стосується державної оборони та національної безпеки України, бо тепер спільний кордон із РФ буде подовжено на понад 1000 км.

«Ось така ситуація. Сумна. Адже для нас збільшується небезпека з Півночі коштом білорусів. Так що треба готуватися до того, що Путін нарощуватиме рівень аґресії. Адже наступна мета для нього — Україна. А для нас питання протистояння з ним — це питання виживання», — підсумував Борислав Береза.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінська Московія посилила ядерний шантаж і ядерну риторику з метою залякати сусідні країни та ненависний колективний Захід.

вибір редакції
Читайте також:
Жителів окупованих територій намагаються уникати так званого призову.
вчора, 14:45
Тільки під час останньої велелюдної акції в Сімферополі окупанти затримали 53 людини.
13 жовтня, 16:14
Це дискримінація і приниження українського народу.
11 жовтня, 14:59
Незадовго до смерті совєцький дисидент і російський опозиціонер Валерія Новодворська зробила сумний прогноз для всіх жителів Донбасу.
08 жовтня, 12:45
Куди не потиснешся, хоч нас українців абсолютна більшість, в місцях ухвалення рішень — ми завжди в меншості.
07 жовтня, 14:14