Кіра Рудик вигідно домовилася з ОП про продаж «Голосу»

Опінії
31.03.2021, 09:12
Кіра Рудик вигідно домовилася з ОП про продаж «Голосу»
Фото: UA-Portal

Гляньмо на сьогоднішній політичний манеж. А там Пінчук, Фрідман, Фіала, Єрмак і Рудик, яким підспівує "ветеран" "не твоєї війни" Вакарчук.

Політолог

Мені цікаво, усі ці добрі та принципові люди, котрі йшли в "Голос" робити зміни з самого початку не помічали в оранжевій кімнаті духу Віктора Пінчука? Його ж інтереси рано чи пізно мали стати поперек їхніх помаранчево-рожевих сподівань!

Не помічали Бабиного Яру, в який росіяни вкладали гроші, і де сидів Слава Вакарчук з самого початку? Ну воно ж не учора все з'явилося.

Не помічали такого далекого від Пінчука Томаша Фіалу, якому Деркач колись продав своє "Радіо Ера", що стало "Радіо НВ". Було б воно і далі "Радіо Ера" – зараз би американці наклали санкції, а так, живе собі та несе промінчики демократії в народ.

До речі, це ж "Dragon Capital" Фіали скуповував для китайців акції "Мотор Січі". А ви не помітили?

А потім американські дипломати будуть ходити до Фіали чи Пінчука на вечірки та думати про те, як би в спілці з ними захищати інтереси США в Україні. Не помічали, як Єрмак літає літаками Пінчука?

Не помічали у "Голосі" й контактів із Фрідманом. Навіть того самого Славка Вакарчука, який мило так сидів поряд із ним і на Леополіс джаз фесті, і в наглядовій раді меморіалу "Бабин Яр".

Зятя того самого, до речі, Фрідмана, американці добре так звинуватили у втручанні в американські вибори 2016 року. Це, до речі, саме тоді коли наш улюблений антикорупційний залізничник Лещенко дістав амбарну книгу Партії регіонів і вчинив провокацію за участі НАБУ проти Манафорта.

Ось і я всього цього просто не помічав. Тому не маю претензій до того, як Кіра Рудик вигідно домовилася з Офісом президента про продаж партії.

Це ніякий не різкий поворот у бік від початкового курсу "Голосу" – ​це закономірний рух тією колією, яку викопали під нього батьки-засновники.

І мерзенний союз з Офісом президента – ​останнє, що мало кинути кришку труни на цю політсилу. Добре, що не усі хочуть піти на дно з цією труною.

Я ніколи не був виборцем "Голосу", і вам не раджу після усіх цих речей. А тим хто хоче вийти з партії – ​раджу грюкнути дверима якомога сильніше.

Кіра Рудик вигідно домовилася з ОП про продаж «Голосу»_1
Читайте також:
Економіка
Поки українці захищають Батьківщину від агресора на фронті, поодинокі ділки – умовні "гетманцеви" – у владі добивають її з середини.
14 травня, 18:32
Опінії
Простори інтернету заповнені рекламою ексгенерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка.
06 травня, 09:29
Опінії
Тверезий погляд на візит британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона і австрійського канцлера Карла Негаммера.
10 квітня, 16:51
Опінії
Російське телебачення для політичної верхівки України – "наше всьо"! Одні "Свати" там чого варті.
15 березня, 17:44
Опінії
Найлегітимніше звернення громадян з приводу штампування державних свят зеленою цвіллю.
16 лютого, 16:30
Опінії
- Ду ю спік інгліш? - Дую, но слабо, − зізнавався колись радянський студент.
07 лютого, 11:05