Київрада стоятиме на сторожі архітектурних пам'яток столиці

ПОЛІТИКА
01 вересня, 10:35
Київрада стоятиме на сторожі архітектурних пам'яток столиці
Фото: Facebook

Підприємливих ділків, охочих привласнити цінну київську землю під виглядом "реконструкції", нарешті вгамують у законний спосіб.

Таке рішення напередодні ухвалили депутати на черговій сесії орґану місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

У документі йдеться про те, що історичні будівлі (споруджені у XIX-XX століттях, або ще давніше) на території Києва, яким загрожує знищення або пошкодження, включені до Переліку щойновиявлених об'єктів культурної спадщини.

Крім того, столична міська рада запроваджує тимчасову заборону (мораторій) на підготовчі, а також будівельні роботи з реконструкції та/або нового будівництва на вказаних архітектурних пам'ятках.

Віднині будь-кого, хто наважиться здійснити самочинне "оновлення" старого будинку у Києві або якісь інші руйнівні дії, чекають неприємності відповідно до норм законодавства.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", архітектурні пам'ятки Полтави гинуть через бездіяльність "міцних господарників" у владі.

Читайте також:
28 листопада у Полтаві було відкрито пам'ятник Леву Вайнгорту, який обіймав посаду головного архітектора міста з 1939 по 1970 рік.
01 грудня, 11:06
Символічно, що саме сьогодні українці відзначають і День Гідності та Свободи.
21 листопада, 18:04
Неподалік портового міста Порі місцевий мешканець за допомогою металошукача знайшов рідкісні артефакти.
09 жовтня, 11:37
20 серпня, рано вранці в центрі Києва знесли садибу Барбана 19 століття, яку раніше захищали від забудови активісти.
20 серпня, 11:20
Величний маєток правителів Афґаністану — палац Тадж-Беґ — скоро зможе приймати відвідувачів після завершення 20-річної реконструкції.
24 червня, 08:48