Книгу першого президента незалежної Грузії видадуть в Україні

КНИГИ
21 жовтня, 08:39
Книгу першого президента незалежної Грузії видадуть в Україні
Фото: Facebook

До кінця поточного року українською мовою побачить світ автобіографія батька сучасної грузинської державності Звіада Гамсахурдії.

Відповідний анонс на своїй сторінці у Facebook виклав директор видавництва "Zалізний Тато" Дмитро Савченко.

За його словами, постать першого президента Грузії, як і лідера Чеченської Республіки Ічкерія Джохара Дудаєва, є доволі знаковою та необхідною для розуміння подій на Кавказі у 1990-х роках.

«Звіад Гамсахурдія — обличчя грузинського націоналізму та непогамовно-антиросійських настроїв. Дисидент і в'язень совєцької репресивної системи одним з перших на просторах СССР став прокачувати тему незалежності. Парад суверенітетів почався власне з подій у Баку та Тбілісі. Наразі наша команда дошліфовує автобіографічну книгу. Згодом розпочнемо марафон з її передзамовлення», — прокоментував ситуацію Дмитро Савченко.

Читайте також:
Книгу з віршами видатного дослідника козацтва Дмитра Яворницького презентували у Дніпрі.
04 листопада, 13:17
Видавництво "Пропала грамота" оголосило про вихід збірки спогадів учасника Кримської війни 1853-1856 років на боці Османської імперії.
02 жовтня, 08:53
Військовий журналіст і учасник бойових дій на Сході України Михайло Ухман презентував книгу "Люди волі: шляхи на війну".
31 жовтня, 13:26
Перемоги українського війська 100-річної давнини досі є темою для спекуляцій політиків під час виборчої кампанії.
24 жовтня, 09:42
Провідні аналітики Фінляндської Республіки у сфері оборони застерігають європейців від загравання з Кремлем.
20 жовтня, 12:15
Біографії понад 500 українок, які віддали своє життя у боротьбі з більшовицькими окупантами, стали доступними поціновувачам історії.
23 вересня, 08:51