КНР намагається схилити Туреччину до свого «мирного плану» по Україні

СВІТ
03 вересня, 16:52
КНР намагається схилити Туреччину до свого «мирного плану» по Україні
Фото: Google

Пекін продовжує гуртувати довкола себе антизахідну, а отже й антидемократичну коаліцію, куди воліє включити до тепер нейтральну Анкару.

Свідченням цього є заклик посла комуністичного Китаю товариша Лю Шаобіна до турецької влади у питанні співпраці щодо України, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Aydınlık".

Китайський дипломат висловив надію на те, що зустріч Реджепа Тайїпа Ердогана та кремлівського бункерного діда Владіміра Путіна 4 вересня у Сочі принесе позитивні результати, зокрема, у відновленні "зернового коридору".

Зі слів товариша Шаобіна, «деякі країни [мається на увазі цивілізований Захід – прим. ред.] використовують (!) українську кризу як інструмент для досягнення своїх цілей і шкодять міжнародному співробітництву, тому проблему необхідно вирішити до того, як виникне гуманітарна криза».

У дипломатичному відомстві, як і в адміністрації президента Туреччини заклик китайських комуністів відмовилися коментувати пресі до завершення офіційного робочого візиту Ердогана у Сочі.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", фахівці-ядерники із КНР допоможуть своїм колегам з Ірану зробити власну атомову бомбу.

Читайте також:
Політика
Сіоністському режиму Біньяміна Нетаньягу вказали на вихід. Південноафриканський парламент узаконив закриття ізраїльського посольства.
22 листопада, 10:57
Політика
На відміну від Ізраїля, Україна не руйнує житлові райони на території агресора. ЗСУ не вбивають цивільних, як це робить ЦАХАЛ у Ґазі.
09 листопада, 14:36
Політика
У Вільнюсі та столицях сусідніх країн знають, чого варті договори, підписані з Москвою. Мир з нападником не досягається компромісами.
06 листопада, 11:43
Світ
Реджеп Тайїп Ердоган не обмежився гучними гаслами. Турецький президент пішов далі й свої слова став реалізовувати на практиці.
05 листопада, 10:24
Політика
Посол Польщі Бартош Ціхоцький завершує свою дипломатичну місію в Україні.
29 жовтня, 14:18
Політика
Це Володимир Зеленський, Руслан Стефанчук, Денис Шмигаль і Дмитро Кулеба.
04 жовтня, 12:23