КНР намагається схилити Туреччину до свого «мирного плану» по Україні

СВІТ
03.09.2023, 16:52
КНР намагається схилити Туреччину до свого «мирного плану» по Україні
Фото: Google

Пекін продовжує гуртувати довкола себе антизахідну, а отже й антидемократичну коаліцію, куди воліє включити до тепер нейтральну Анкару.

Свідченням цього є заклик посла комуністичного Китаю товариша Лю Шаобіна до турецької влади у питанні співпраці щодо України, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Aydınlık".

Китайський дипломат висловив надію на те, що зустріч Реджепа Тайїпа Ердогана та кремлівського бункерного діда Владіміра Путіна 4 вересня у Сочі принесе позитивні результати, зокрема, у відновленні "зернового коридору".

Зі слів товариша Шаобіна, «деякі країни [мається на увазі цивілізований Захід – прим. ред.] використовують (!) українську кризу як інструмент для досягнення своїх цілей і шкодять міжнародному співробітництву, тому проблему необхідно вирішити до того, як виникне гуманітарна криза».

У дипломатичному відомстві, як і в адміністрації президента Туреччини заклик китайських комуністів відмовилися коментувати пресі до завершення офіційного робочого візиту Ердогана у Сочі.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", фахівці-ядерники із КНР допоможуть своїм колегам з Ірану зробити власну атомову бомбу.

Читайте також:
Політика
Чим ближче у часі літо, тим активніше говорять про мирні перемовини. Як воно насправді буде, стане відомо після зустрічі у Люцерні.
20 травня, 20:38
Політика
Пекіну вигідно вести проти Вашинґтона виключно гібридне протистояння, залучаючи своїх васалів. Скажімо, РФ, Іран чи КНДР.
17 травня, 12:30
Політика
«Яструби миру» із берегів Потомаку ніяк не зрозуміють, що домовлятися із Москвою — марна справа. Трагічна історія їх не вчить нічому.
15 травня, 08:21
Опінії
Вже незабаром «сильні світу цього» обговорюватимуть у Люцерні майбутнє нашої війни. Загарбника свідомо не запрошено на зустріч.
08 травня, 20:44
Політика
Офіс «найвеличнішого лідора світу» за версією кіоскера Андрія Єрмака здійснює підкилимні інтриги. Вочевидь нас підводять під капітуляцію.
02 травня, 12:23
Світ
Між США та Ізраїлем загострюється політична криза. Представники Демократичної партії (партії влади) тиснуть на режим у Тель-Авіві.
25 квітня, 08:21