КНР здобуває цінні для себе уроки на російсько-українській війні

СВІТ
02 квітня, 17:42
КНР здобуває цінні для себе уроки на російсько-українській війні

Диктаторський комуністичний режим континентального Китаю вибудовує власні агресивні плани щодо Тайваню на основі подій в Україні.

Такі відомості з посиланням на власні джерела в адміністрації товариша Сі Цзіньпіна оприлюднило авторитетне американське видання "The New York Times", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що комуністичний диктатор із Пекіна уважно стежить за російською агресією війною проти України та здобуває цінний досвід, який уже апробовують в армії КНР.

Перш за все йдеться про застосування на полі бою різних типів озброєння (сучасного західного і старого совєцького виробництва – прим. ред.), дій та поведінки солдатів, розвідки, а також заходів стримування, які можуть допомогти китайцям підготуватися до спровокованих ними ж війн.

Особливо військові фахівці континентального Китаю, крім обов'язкових цитат Мао Цзедуна і праць Сі Цзіньпіна, ретельно вивчають інноваційні тактики ведення бойових дій, які можуть допомогти у разі зіткнення з Тайванем.

Водночас стало відомо, що військово-промисловий комплекс КНР розробляє гіперзвукові ракети та аналізує, як РФ використовує такий тип зброї для знищення бункерів з амуніцією, паливних складів та інших цілей.

Також китайці вивчають, як українські захисники використовували супутникові мережі "StarLink" для координації атак та обходу російських спроб створювати перешкоди для комунікацій нашої армії.

Своєю чергою, як уже повідомляв "Останній Бастіон", на тижні, що минає, товариш Сі Цзіньпін придбав для себе чергового покірного васала, на цей раз у Південній Америці.

Читайте також:
Політика
Квартально-гламурний ерзац-патріотизм із «незламністю» є ніщо іншим, як плацебо. Плацебо для пацієнта, якому давно потрібен гемодіаліз.
03 грудня, 15:27
Світ
Москва і Пхеньян за посередництва Пекіна планують розпалити конфлікт проти Сеулу. Рівень напруженості на Корейському півострові зростає.
26 листопада, 14:47
Політика
Незручність — нова характеристика путіна в очах практично всіх, хто його оточує, й і тих, над ким він царює. Він втратив легітимність.
22 жовтня, 13:54
Світ
Паралелі з Україною, де депутати бояться подавати декларації, щоб не викликати невдоволення у громадян, так і напрошуються...
06 жовтня, 10:15
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
22 вересня, 21:56