Колаборант з Охтирської райради від партії «Наш край» постане перед судом

КРИМІНАЛ
11 травня, 07:09
Колаборант з Охтирської райради від партії «Наш край» постане перед судом

Під час окупації Тростянця місцевий депутат забезпечував російську солдатню продуктами та закликав жителів громади співпрацювати з ворогом.

Нині не названому обранцю Охтирської районної ради з лав політичного проєкту "Наш край" висунуто підозру у державній зраді.

Про це повідомила пресслужба на офіційному Telegram-каналі Офісу Генерального Прокурора України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, колаборант, окрім всього, розповсюджував агітаційно-пропагандистські матеріали з закликами до зміни меж території України.

«За даними слідства, депутат, маючи проросійську позицію, під час окупації Тростянецької громади почав співпрацювати з військовослужбовцями збройних сил росії. Він забезпечував їх харчовими продуктами, надавав інформацію про оптимальні шляхи пересування територією, супроводжував їх як на власному автотранспорті, так і на їх військовій техніці. Спекулюючи на життєвих потребах людей під час окупації, депутат закликав населення Тростянецької громади до так званих "перемовин" із військовослужбовцями країни-агресора. На тепер підозрюваного затримано, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу», – прокоментували у пресслужбі Офісу Генпрокурора.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що митрополит Онуфрій із Московського патріархату спільно з поліцією Чернігівщини хочуть заґратувати бійця ЗСУ, який захищав Ніжин від росіян.

Читайте також:
Опінії
Зараз вони вимагають 264 млрд грн з бюджету, намагаючись забрати їх в ЗСУ, біженців, безхатьків, зруйнованих міст
25 червня, 13:55
Війна
Як атомна енергетика України потрапила до рук російських терористів
23 червня, 11:50
Війна
Журналісти знайшли ймовірне місце проживання киви під Москвою
21 червня, 14:53
Війна
1XBet. Як російський букмекер отримав ліцензію в Україні під час війни, - Inform Napalm
21 червня, 10:18
Політика
Старший лейтенант Баканов – молодець?
12 червня, 14:50
Кримінал
Двоє "поліцейських" передали окупантам табельну зброю
06 червня, 15:25