Коли «язик» ​має значення

Опінії
06 квітня, 11:34
Коли «язик» ​має значення
Фото: Главком

Українці взагалі не дуже хочуть відмовлятися від геть усього, що їх пов'язує з московитами-"русскімі", а дарма!

Історик, журналіст і фіно-угорист

Насправді просування "русского  украінского" почалося після зримої поразки "какой разніци". Коли антиукраїнський елемент, захопивши владу, намагався зберегти свої "русскіє" привілеї під шумок "нє імєєт значєнія". 

Не вийшло. Імєєт! Це розуміють і вони, і ми.

Зараз ці папуги змушені відкрито вийти на ідеологічне поле боротьби. Однак для страховки абсурдизують поняттєвий словник.

Звісно, самі "русскіє" до цих викрутів не додумалися б. Тут треба було креолів, котрі, маючи "нерусскій" етнічний карт-бланш, вирішили скористатися удаваною хитрістю самих українців, які розказують, що 7 січня — це Українське Різдво, кирилицю вкрали в українців московити, ну й Гоголь тоже, пожалуй, "наш".

Українці взагалі не дуже хочуть відмовлятися від геть усього, що їх пов'язує з "русскіми". Тому хтось мав знайтися  такий, хто до 7 січня, кирилиці, ПІБ, ЮЖД, обласного поділу, Гоголя і Морґенштерна допасує ще й украінскій русскій язик.

До речі, вагома частка захисників кирилиці водночас є лютими Ґ-фобами. Для мене це зайве свідчення того, що насправді вони закохані в "русскій алфавіт", а не кирилицю.

Читайте також:
1+1, Інтер, Телеканал Україна, ICTV, СТБ та інші — масово порушують закон.
16 серпня, 20:15
Натомість в Україні деякі її уродженці за 30 років нашої незалежності так і не змогли заговорити українською навіть на побутовому рівні.
04 серпня, 09:47
Язик людини — це покарання і нагорода, зброя та водночас пекельна змія, що може вбити господаря.
02 липня, 14:00
Зе-команда планомірно і цілеспрямовано підтримуватиме й надалі панівне становище російської мови у вітчизняному культурному просторі.
29 травня, 15:16
Суд скасував рішення ОАСК
11 травня, 15:20
Суддя Копієвський покарав тренера ФК «Львів», розцінивши вимогу як тиск на нього.
21 лютого, 17:29