“Це наше неусвідомлене багатство”: Мендель услід за Аваковим агітує за російську мову

ПОЛІТИКА
05 квітня, 15:56
Юлія Мендель
Юлія Мендель
Фото: Патріоти України

Юлія взялася проштовхувати одну з "хотілок" Володимира Путіна.

Прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель вважає, що "українська" російська мова є частиною культурного розмаїття нашої країни.

Про це вона сказала в ефірі маргінальної програми "Взгляд с Банковой" на телеканалі "Дом”.

"Українська мова, як і ідентичність, — це ширше явище, ніж виключно протистояння Росії. І в цьому наше поки ще неусвідомлене багатство. А російська, точніше, українська російська мова, — це частина культурного розмаїття нашої країни", — переконує Мендель.

Відтак вона висловила переконання, що і Росія не є монополістом на російську мову.

"І нам пора давно самим демонополізувати російську мову. І голосно заявити, що в Україні є українська російська мова".

Що це за  новоутворення таке як українська російська мова, Мендель не пояснила, здогадайтеся, що називається, самі.

Як приклад Мендель навела мову англійську, яку використовують в різних країнах і на континентах — в Австралії, і в США, і в Індії тощо, "але Велика Британія, за даними Мендель, не вважає англійську мову тільки своєю. 

Звісно, Юлія, яка часом плутає Ірак з Іраном та полюбляє грубити іноземним вченим, не стала вдаватися в подробиці і пояснювати, що, наприклад, в Індії представлені змішані найрізноманітніші культури. Країна відрізняється неймовірною безліччю мов, релігій і етнічних груп. Простіше кажучи, там не має єдиної титульної нації.

А в США більшість носіїв англійської не є представниками корінної нації як і в Австралії. 

Натомість Мендель, як етнічній єврейці, ми можемо порадити під час можливого візиту на історичну Батьківщину назвати арабську мову культурним надбанням Ізраїлю. І тоді залишається лише здогадуватися чи довго доведеться Юлії Мендель чекати на реакцію "просвітлених" нею євреїв? 

От тільки чи повернеться після таких слів Юлія в Україну, чи назавжди залишиться десь в кібуцах Ізраїлю, можна лише здогадуватися. 

Нагадаємо, що зі своїми інформаційними перлами Юлія не є першопроходцем. 

Першим за російську мову почав агітувати міністр МВС Аваков — бо "це його спадщина".  

До слова, Аваков — вірменин за національністю, звісно, також не поспішає їхати у Вірменію і агітувати за мову їх ворогів — азербайджанців. Бо, як кажуть, щоб чого не вийшло…Інша справа витирати ноги об покірних українських посполитих.

При цьому Аваков називає себе українським націоналістом, а Мендель патріоткою... Як писав один знайомий журналіст: якщо Кива соціаліст, а Ляшко радикал, то і Аваков націоналіст. “Не сперечайтеся з пацієнтами, докторе, в'яжіть тугіше”...

Якщо ж говорити більш серйозно, то Мендель і Аваков не є психічно хворими як, наприклад, Ілля Кива. Мета цих інформаційних вкидів — вивчити реакцію української нації, спробувати розкрутити відверто бездарний телевізійний проєкт Юлії.., а надалі в тій чи іншій формі проштовхнути одну з мінських “хотілок” “залізного” щура Путіна...

“Це наше неусвідомлене багатство”: Мендель услід за Аваковим агітує за російську мову_1

Мендель в халаті і її "шеф"

Не варто сумніватися, що разом з українською російською мовою ці "патріоти" невдовзі спробують проштовхнути і особливий статус для Донбасу з їх “українськими російськими терористами”, — так званою "народною міліцією" та "армією".

Як пізніше підтвердять Аваков і Мендель — це все наше ще неусвідомлене багатство. Хоч не всі про це ще знають.

Читайте також:
Віктор Текутєв є колишнім соціалістом, міліціонером та соратником Іллі Киви.
19 квітня, 18:47
Щоб потрапити до столиці нашої країни росіянин пропонував 75 000 російських рублів.
19 квітня, 14:49
"Червона нитка на зап'ясті колишнього очільника МЗС, що розмірковує над тим як  перемогти Росію – це якийсь культурологічний шок".
16 квітня, 14:50
Або знову – куди панська лая, туди й моя сучка, біле – то чорне, гриби – то ягоди...
08 квітня, 10:29
Залізний “щур” має прийняти свого васала Пашиняна 7 квітня.
02 квітня, 14:40
Аваков почав агітувати за російську мову — бо “це його спадщина”.
30 березня, 17:59