Колону білоруських і російських танків помітили неподалік кордону з Польщею

СВІТ
23 березня, 13:43
Колону білоруських і російських танків помітили неподалік кордону з Польщею
Фото: Twitter

Путінська маріонетка Олександр Лукашенко взявся безпідставно залякувати своїх сусідів воєнною технікою, готується можлива провокація.

Відповідний відеоролик із танковою колоною на вулицях міста Гродно оприлюднили журналісти "Белсат TV" у Twitter.

Зазначається, що такі дії білоруської армії свідчать про нарощування військового потенціалу на західних рубежах країни задля ймовірної ескалації на догоду Кремлю.

Водночас наближені до Лукашенка блоґери розповсюджують у соціальних мережах інформацію про початок спільних маневрів Білорусі та РФ, де будуть залучені танкові з'єднання.

Своєю чергою, армійське командування Польщі у передчутті провокації вже перекинуло додаткові підрозділи територіальної оборони до Перемишля і Холму, посиливши власний східний кордон.

У вітчизняному міністерстві оборони та Збройних Силах України поки не коментують вказану ситуацію на території північного сусіда.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Ленінградській області РФ під час святкування Масниці з танку Т-34 привселюдно розстріляли опудало.

Читайте також:
Всі заарештовані раніше воювали проти України в складі російських банд на сході країни.
23 квітня, 21:16
Головними загрозами для державної стабільності та національної безпеки Фінляндії є діяльність шпигунів РФ і КНР у кіберпросторі.
07 квітня, 12:13
Дальність ураження Tomahawk Block V до 5500 кілометрів.
18 березня, 14:34
"Оточений зусібіч" країнами-членами НАТО, путінський режим взявся нарощувати свою військову присутність в Арктичному регіоні.
10 березня, 13:46
Посол Ізраїлю вимагає (!) скасувати перейменування тернопільського стадіону на честь Шухевича.
09 березня, 21:00