Колону білоруських і російських танків помітили неподалік кордону з Польщею

СВІТ
23.03.2021, 13:43
Колону білоруських і російських танків помітили неподалік кордону з Польщею
Фото: Twitter

Путінська маріонетка Олександр Лукашенко взявся безпідставно залякувати своїх сусідів воєнною технікою, готується можлива провокація.

Відповідний відеоролик із танковою колоною на вулицях міста Гродно оприлюднили журналісти "Белсат TV" у Twitter.

Зазначається, що такі дії білоруської армії свідчать про нарощування військового потенціалу на західних рубежах країни задля ймовірної ескалації на догоду Кремлю.

Водночас наближені до Лукашенка блоґери розповсюджують у соціальних мережах інформацію про початок спільних маневрів Білорусі та РФ, де будуть залучені танкові з'єднання.

Своєю чергою, армійське командування Польщі у передчутті провокації вже перекинуло додаткові підрозділи територіальної оборони до Перемишля і Холму, посиливши власний східний кордон.

У вітчизняному міністерстві оборони та Збройних Силах України поки не коментують вказану ситуацію на території північного сусіда.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Ленінградській області РФ під час святкування Масниці з танку Т-34 привселюдно розстріляли опудало.

Читайте також:
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08
Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.
17 січня, 11:40
Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.
13 січня, 10:06
У разі, коли тривалі перемовини колективного Заходу з Кремлем зайдуть у глухий кут, НАТО протистоятиме окупанту на полі бою.
11 січня, 10:55
Агент спеціальних служб РФ, який діяв під маскою "бізнесмена", Владіслав Клюшин екстрадований Швейцарією до Америки.
04 січня, 14:10
Фінляндська влада мусить або провести загальнонаціональний плебісцит щодо вступу до НАТО, або відверто сказати, що прислужує Кремлю.
01 січня, 08:59