Команда Зеленського — імітатори, а не політики

ВІЙНА
28 липня, 13:53
Команда Зеленського — імітатори, а не політики
Фото: Думка

Володимир Зеленський досі марить "мирною реінтеграцією" окупованого Донбасу, хоча при цьому не називає речі та явища своїми іменами.

Теперішню владу можна справедливо назвати владою фалоімітаторів. Бо вони дуже професійно займаються імітацією політики. Професійно — тому що все своє творче життя у 95-му кварталі займалися пародіюванням політиків.

І ось, у результаті масового помутніння розуму (сказати б, психозу) — вони стали владою. І продовжили імітувати політику.

Вони створили купу Telegram-каналів, на яких почали один одного знищувати репутаційно, думаючи, що публіці це сподобається ("піпл схаває", ага). А публіка взагалі цього не бачить і, відповідно, не розуміє, що коїться довкола. Артистам прикро.

Потім вони почали імітувати розв'язання питання війни. Переговори, припинення вогню, ТКГ і так далі. Але все це лише імітація розв'язання питання. Тому що відповідь на питання досить просте: Путін йти з Донбасу не збирається!

Водночас очільник Кремля вимагає, щоби ми взяли до себе всі ці "ДиНиРи/ЛиНиРи" на правах автономії. А заодно — змінили державний устрій так, аби подібні утворення було простіше організовувати на всій території України. І так, аби бандити, які є владою у цих "ДиНиРи/ЛиНиРи", могли диктувати порядок денний усім нам, що, неминуче спричинить крах державності.

Бо ж, а ні Західна Україна, ні Київ не захочуть управлятися спадкоємцями Захарченко. Кого ви збираєтеся повернути, пане Зеленський? Подивіться новини з тієї ж "ДиНиРи". Вони давно взяли курс на те, щоби бути частиною РФ, бо "та сторона" вважає, що у складі РФ і є її майбутнє. Без закону, але з совком головного мозку та іншим брудом.

То для чого нам усім із ними об'єднуватися? З цими вбивцями та мракобісами?

Якби Зеленський дійсно хотів миру — він би почав будівництво справжньої стіни на кордоні зі здичавілими орками. Попередньо запропонувавши всім охочим звідти виїхати. Тож, як би прикро від того не було, проте іноді краще втратити частину території, ніж всю країну.

Джерело

Читайте також:
За словами постійного представника України при ООН, в Організації знають про цю проблему, місія ООН з прав людини теж в курсі.
22 вересня, 13:26
Лідери політсили «ЗА МАЙБУТНЄ» обіцяють купувати нашим дітям нові станки в ПТУ. Так готують майбутню обслугу для чужинців.
03 вересня, 22:27
На сьогодні РФ незаконно тримає за ґратами близько 100 українських громадян.
31 серпня, 15:54
Обов’язковою умовою проходження військової служби передбачено наявність у бойовиків російського громадянства.
28 серпня, 14:30
Прикладом цьому слугують події як в Україні, так і в Грузії 12-річної давнини.
10 серпня, 10:38
У великому інтерв'ю для Дмитра Гордона чинний президент Білорусі критично висловився про дії Олександра Турчинова весною 2014 року.
08 серпня, 10:02