Командувач військ НАТО допустив силовий сценарій із деблокування українських портів

СВІТ
27 травня, 18:18
Командувач військ НАТО допустив силовий сценарій із деблокування українських портів
Фото: Wikipedia

Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.

Таку думку в інтерв'ю авторитетному виданню "Washington Post" висловив генерал Армії США і Верховний головнокомандувач союзних військ НАТО в Європі Кристофер Каволі.

Американський військовий високопосадовець переконаний, задля недопущення голоду у світі варто від слів переходити до дій, зокрема і до силового розблокування українських портів.

«Ми вважаємо, що дефіцитом продовольства у своїх цілях скористаються ісламські терористи, особливо у бідних країнах Африки та Близького Сходу. Вони можуть звернути брак продуктів на свою користь, а проблеми слабкого управління, корупції та бідності у цих регіонах погіршать загальний стан міжнародної безпеки. Не виключено, що в якийсь момент наші війська все ж втрутитися у ситуацію, щоби спроби гарантувати відновлення експорту з України», – зазначив генерал Кристофер Каволі.

Крім того, Верховний головнокомандувач союзних військ НАТО в Європі додав, що в Україні зараз залишається близько 22 мільйонів тонн зерна, якого потребують у країнах "третього світу".

Натомість раніше представник Пентаґону Джон Кірбі заявляв, що влада США не планує використовувати власні збройні сили для допомоги в експорті зерна з українських портів, адже тоді постане загроза глобальної війни.

Тим часом путінський продовжує шантажувати світ голодом, який сам і спровокував; Кремль також вимагає зняти санкції в обмін на деблокаду портів, однак це швидше гра на публіку, ніж реальна обіцянка.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", тільки подальший об'єднаний тиск Заходу на російську федерацію змусить тамтешнього диктатора поступитися.

Читайте також:
Світ
Близькосхідна шиїтська теократія активно допомагає країні-агресору озброюватися та здійснює навчання операторів безпілотників.
11 серпня, 20:18
Економіка
Санкції Європейського союзу проти РФ дійсно мають розтягнутий ефект, тому нам може здаватися, що Московщина впевнено їх долає.
31 липня, 20:36
Опінії
У Брюсселі триває екстрена Рада міністрів енергетики. Маємо можливість із ними поспілкуватися одразу після прийняття складного рішення.
27 липня, 18:18
Світ
Зростання прірви між росією та її найбільшим партнером Казахстаном стала несподіваним викликом для Владіміра Путіна.
27 липня, 08:12
Опінії
Кремль каже, що у них – форс-мажор. Ну, то давно відомо, що в них там із головою повний форс-мажор, який до всього ніяк не лікується.
20 липня, 19:34
Світ
В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.
16 липня, 08:18