Росія свідомо веде «зернову війну», – МЗС Німеччини

ЕКОНОМІКА
15.05.2022, 07:56
Росія свідомо веде «зернову війну», – МЗС Німеччини

Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.

Головна мета Кремля – спричинити глобальний голод, заявила німецький міністр закордонних справ Анналена Бербок після зустрічі G7, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує пані-дипломат, російський агресор намагається загострити продовольчу кризу, особливо в Африці та на Близькому Сході, щоби змусити Захід і Україну прийняти путінські вимоги.

«Для нас очевидно, що росія має намір підготувати сприятливе середовище для нових криз регіонального і глобального рівнів. Це не просто побічний ефект від війни в Україні, але свідома провокація голоду, який уже відчувають деякі африканські та арабські країни, Ми не маємо бути наївними, адже таким чином росія готує ґрунт для того, щоби послабити міжнародне співробітництво і погодитися на виконання її забаганок», – зазначила Анналена Бербок.

Водночас очільниця МЗС Німеччини переконана, що тільки об'єднаний тиск Заходу на Кремль, зокрема у вигляді жорсткіших санкцій, змусить російського диктатора поступитися.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що світове зростання цін на паливо та харчові продукти, швидше за все, неминуче призведе до заворушень у більшості країн.

Читайте також:
Економіка
Міністр агрополітики Віталій Коваль відреагував на здорожчання молочних продуктів, картоплі й хліба. Чиновник обмежився черговим популізмом.
08.11.2024, 14:54
Економіка
Велика російська воєнна агресія, розпочата торік наприкінці лютого, суттєво вплинула на харчові звички громадян. Їсти в Украні стали менше.
03.11.2024, 15:12
Економіка
Держава і підприємці мають об'єднатися задля порятунку свинарство в Україні. Спалах африканської чуми винищує худобу, впливаючи на ціни.
29.09.2024, 10:36
Економіка
До кінця 2024 року світова вартість кави зросте від 20% до 30%. Причина — тривала посуха у двох країнах-експортерах, Бразилії й В'єтнамі.
27.09.2024, 19:24
Життя
Сонячні батареї зайняли безліч земельних ділянок, з яким можна щороку збирати великі врожаї. Людство самознищує себе і світ.
07.07.2024, 19:08
Економіка
Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.
30.04.2024, 20:32