Росія свідомо веде «зернову війну», – МЗС Німеччини

ЕКОНОМІКА
15.05.2022, 07:56
Росія свідомо веде «зернову війну», – МЗС Німеччини

Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.

Головна мета Кремля – спричинити глобальний голод, заявила німецький міністр закордонних справ Анналена Бербок після зустрічі G7, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує пані-дипломат, російський агресор намагається загострити продовольчу кризу, особливо в Африці та на Близькому Сході, щоби змусити Захід і Україну прийняти путінські вимоги.

«Для нас очевидно, що росія має намір підготувати сприятливе середовище для нових криз регіонального і глобального рівнів. Це не просто побічний ефект від війни в Україні, але свідома провокація голоду, який уже відчувають деякі африканські та арабські країни, Ми не маємо бути наївними, адже таким чином росія готує ґрунт для того, щоби послабити міжнародне співробітництво і погодитися на виконання її забаганок», – зазначила Анналена Бербок.

Водночас очільниця МЗС Німеччини переконана, що тільки об'єднаний тиск Заходу на Кремль, зокрема у вигляді жорсткіших санкцій, змусить російського диктатора поступитися.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що світове зростання цін на паливо та харчові продукти, швидше за все, неминуче призведе до заворушень у більшості країн.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Держава-агресор наближається до соціально-економічного колапсу, чиї контури вже проглядаються. А російський агробізнес дихає на ладан.
22.10.2023, 10:27
Життя
Головна причина нестачі — велика посуха у регіонах-постачальниках. Для задоволення попиту продукцію замовляють із Південної Америки.
30.09.2023, 21:06
Економіка
Уряд Єґипту відновив прямі перемовини із російським режимом. Жителі країни фараонів потребують дешевого хліба.
26.09.2023, 20:36
Економіка
Головна причина – мінливі погодні умови та бактеріальна хвороба рослин, відома як "позеленіння цитрусових" (лат. Candidatus Liberibacter).
14.07.2023, 20:18
Економіка
У морських вантажоперевезеннях існує 100 і 1 схема як обійти заборони. Власне, росіяни змогли знайти та скористатися зерновою шпариною.
18.10.2022, 20:54
Економіка
Віднедавна вартість яєць викликають резонанс у соціальних мережах. Цінники змінюються ледь не щодня, причому у бік шаленого зростання.
14.10.2022, 17:23