Росія свідомо веде «зернову війну», – МЗС Німеччини

ЕКОНОМІКА
15 травня, 07:56
Росія свідомо веде «зернову війну», – МЗС Німеччини

Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.

Головна мета Кремля – спричинити глобальний голод, заявила німецький міністр закордонних справ Анналена Бербок після зустрічі G7, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує пані-дипломат, російський агресор намагається загострити продовольчу кризу, особливо в Африці та на Близькому Сході, щоби змусити Захід і Україну прийняти путінські вимоги.

«Для нас очевидно, що росія має намір підготувати сприятливе середовище для нових криз регіонального і глобального рівнів. Це не просто побічний ефект від війни в Україні, але свідома провокація голоду, який уже відчувають деякі африканські та арабські країни, Ми не маємо бути наївними, адже таким чином росія готує ґрунт для того, щоби послабити міжнародне співробітництво і погодитися на виконання її забаганок», – зазначила Анналена Бербок.

Водночас очільниця МЗС Німеччини переконана, що тільки об'єднаний тиск Заходу на Кремль, зокрема у вигляді жорсткіших санкцій, змусить російського диктатора поступитися.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що світове зростання цін на паливо та харчові продукти, швидше за все, неминуче призведе до заворушень у більшості країн.

Читайте також:
Світ
В організації побоюються через можливу продовольчу кризу, яка може виникнути внаслідок закриття портів
18 червня, 11:25
Світ
Екорегіон Сахель потерпає від неврожаю через посуху, на просторі від Сенеґалу до Еритреї вже виявлено зростання смертей від недоїдання.
07 червня, 19:01
Економіка
Однак на сьогодні проблема полягає у тому, що ні у Парижі, ні у Пекіні, ні навіть у Вашинґтоні не готові йти на пряме зіткнення з Москвою.
01 червня, 08:07
Економіка
У зв'язку з зупинкою головного вітчизняного підприємства з солевидобутку на Донеччині сіль на прилавках буде іноземного походження.
25 травня, 18:18
Економіка
Перший вантаж з українською агропродукцією від початку російського повномасштабного вторгнення завантажили на кораблі у Румунії.
29 квітня, 17:00
Економіка
Всесвітня продовольча криза стає все більш очевидним і невідворотним явищем для людства на тлі російської агресії проти України.
22 березня, 07:00