Комуняцький Южноукрáінск слід перейменувати на козацький Ґард

Опінії
17.07.2022, 09:23
Комуняцький Южноукрáінск слід перейменувати на козацький Ґард
Фото: Ґард.City

Повернення місту атомників на Миколаївщині історичної ідентичності та первісної назви – справа своєчасна, потрібна, але копітка і терниста.

Історик, журналіст і фіно-угорист

Уважно спостерігаю за прометеївською ініціативою поета і громадського діяча Сашка Кучеренка повернути честь своєму місту. Саме цей козак хоче наректи місто Южноукраїнськ (шо?) містом Ґард/Гард.

І що? Після стандартних спроб висміяти патріархальщину, місцева влада таки включила голосувалку: безпрограшно пустила Ґард " на круг" із позивним "почую кожного".

Отож, замість Ґарда – за цим голосуванням – підкрадається кацапський байстрюк "Південноукранськ". Каковó!

Комуняцький Южноукрáінск слід перейменувати на козацький Ґард_1

Як таке могло статися на західних рубежах Бугоґардівської паланки Війська Запорозького Низового? Поясню "на пальцях":

  1. Для локальних рабів важливий status quo – "неповернення в непевне українське минуле".
  2. Локальних рабів не можна брати у заручники та їхніми ж руками легітимізувати звільнення від рабства. Бо хто ПОТІМ буде відповідати за перейменований на Ґард такий чудовий Южноукарінск? "Фрік" Кучеренко? Нема дурних.
  3. Якщо б у кацапів вистачило драйву і вони у 1930-их перейменували окупований Київ наприклад на Сєвєроукраїнськ, не факт що нинішні "кияни" захотіли б вертати назву "Київ". Бо звучить не менш підозріло, ніж Ґард.
  4. Відчепне "Південноукраїнськ" замість "Южноукраїнськ" це насолода для неокацапів. Бо карикатуризує явище "тубільної реальності" – украінскую мову та її недорікуватих носіїв. Вимовити оте "Південноукраїнськ" без логопеда нереально. От і добре.

Який висновок із вищевикладеного? – Все дуже просто: ні про що не питайте локальних рабів!

Просто нарікайте власні міста власними іменами. Це пришвидшить смерть від хронічних хвороб завезене сміття, а вам зекономить час на важливіші справи.

Ave, Ґарде!
Читайте також:
Полтава
Ініціативна громадськість звернулася до влади з пропозицією увічнити нашу землячку, славетну українську акторку епохи німого кіно.
12 вересня, 18:35
Блоги
Але саме працями діячів так званої російської літератури зачитуються досі західні інтелектуали, бо вважають, що зможуть пізнати душу росіян.
27 серпня, 17:37
Полтава
Завдяки ініціативі "Останнього Бастіону" у Полтавській топоніміці вшановано пам'ять незламного борця за волю Ічкерії.
22 травня, 17:17
Політика
Будівля, де до лютого 2022 року знаходилося дипломатичне представництво країни-агресорки, слід зробити місцем пам'яті про злочини росіян.
22 квітня, 21:08
Світ
Поки тувинські чоловіки гинуть за вигаданий пропагандистами "русскій мір",  у них на батьківщині розгорнули справжню дерусифікацію.
12 квітня, 22:19
Опінії
Бути непотрібними світу московитами на споконвічній землі асимільованого фіно-угорського племені меря – така доля чекає на жителів РФ...
26 лютого, 18:12