Комуняцький Южноукрáінск слід перейменувати на козацький Ґард

Опінії
17 липня, 09:23
Комуняцький Южноукрáінск слід перейменувати на козацький Ґард
Фото: Ґард.City

Повернення місту атомників на Миколаївщині історичної ідентичності та первісної назви – справа своєчасна, потрібна, але копітка і терниста.

Історик, журналіст і фіно-угорист

Уважно спостерігаю за прометеївською ініціативою поета і громадського діяча Сашка Кучеренка повернути честь своєму місту. Саме цей козак хоче наректи місто Южноукраїнськ (шо?) містом Ґард/Гард.

І що? Після стандартних спроб висміяти патріархальщину, місцева влада таки включила голосувалку: безпрограшно пустила Ґард " на круг" із позивним "почую кожного".

Отож, замість Ґарда – за цим голосуванням – підкрадається кацапський байстрюк "Південноукранськ". Каковó!

Комуняцький Южноукрáінск слід перейменувати на козацький Ґард_1

Як таке могло статися на західних рубежах Бугоґардівської паланки Війська Запорозького Низового? Поясню "на пальцях":

  1. Для локальних рабів важливий status quo – "неповернення в непевне українське минуле".
  2. Локальних рабів не можна брати у заручники та їхніми ж руками легітимізувати звільнення від рабства. Бо хто ПОТІМ буде відповідати за перейменований на Ґард такий чудовий Южноукарінск? "Фрік" Кучеренко? Нема дурних.
  3. Якщо б у кацапів вистачило драйву і вони у 1930-их перейменували окупований Київ наприклад на Сєвєроукраїнськ, не факт що нинішні "кияни" захотіли б вертати назву "Київ". Бо звучить не менш підозріло, ніж Ґард.
  4. Відчепне "Південноукраїнськ" замість "Южноукраїнськ" це насолода для неокацапів. Бо карикатуризує явище "тубільної реальності" – украінскую мову та її недорікуватих носіїв. Вимовити оте "Південноукраїнськ" без логопеда нереально. От і добре.

Який висновок із вищевикладеного? – Все дуже просто: ні про що не питайте локальних рабів!

Просто нарікайте власні міста власними іменами. Це пришвидшить смерть від хронічних хвороб завезене сміття, а вам зекономить час на важливіші справи.

Ave, Ґарде!
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Цілком імовірно, що взнаки дається його минуле як продюсера олігархічного телеканалу "1+1". Хоча не слід відкидати й латентну українофобію.
04 жовтня, 08:09
Історія
Трубадур клаптикової імперії зла ефіопського походження поважно сидить у середмісті української столиці, а владі Києва знову не на часі.
28 вересня, 07:00
Політика
Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.
23 липня, 18:18
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Історія
Ріже вухо і серце крає! Оцю битву ми ведемо за Сєвєродонецьк чи Сіверськодонецьк, за місто на росії чи все-таки в Україні?..
16 червня, 19:18
Політика
Поки наші захисники боронять Україну від агресора на фронті, у тилу розгортається не менш запекле протистояння з ґебістами у рясах.
08 червня, 18:12