Конституційний суд Іспанії підтримав примусову депортацію нелегалів

СВІТ
21.11.2020, 07:09
Конституційний суд Іспанії підтримав примусову депортацію нелегалів

Найвищий орган конституційного контролю в Іспанії дозволив владі перейти до негайного виконання закону "Про громадянську безпеку".

Таку інформацію напередодні оприлюднило видання "El País", посилаючись на відповідне судове рішення.

Вказаний нормативно-правовий акт, нещодавно ухвалений парламентарями, покликаний сприяти легальній масовій депортації іммігрантів з-за межі країни.

З моменту набуття чинності закону, правоохоронні органи мають висилати тих нелегалів, які потрапили до Іспанії через її африканські ексклави — Сеуту і Мелілью, — включно з застосуванням сили та спецзасобів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ісламський тероризм, який набуває небачених масштабів в Європі, не став на заваді для прийняття Фінляндією мігрантів-мусульман.

вибір редакції
Читайте також:
Детективи НАБУ вимагали від суду взяти Труханова під варту.
11 жовтня, 16:29
Крисін причетний до вбивства журналіста та викрадення і катування учасника “Автомайдану”.
23 вересня, 15:18
Голова наглядової ради Української асоціації власників зброї прокоментував сьогоднішню новину про розстріл студентів у РФ.
20 вересня, 15:53
Народні обранці Республіки Вірменія ухвалили законопроєкт, яким встановлено кримінальну відповідальність за публічну лайку.
31 липня, 18:56
Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду визнав незаконним указ Президента Володимира Зеленського від 27 березня 2021 року
14 липня, 18:15
Верховна Рада за ініціативою "гаранта" української Конституції ухвалила доволі неоднозначний закон про так звану "податкову амністію".
16 червня, 09:23