Корабель «Всеволод Бобров» попрямував на зустріч крейсеру «Москва»

ВІЙНА
13 травня, 07:09
Корабель «Всеволод Бобров» попрямував на зустріч крейсеру «Москва»
Фото: Facebook

Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.

Такі відомості на своєму Telegram-каналі оприлюднив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, інцидент стався напередодні у ніч проти 12 травня, коли російський корабель ішов у напрямку острова, але з невідомої причини на борту виникло займання.

«Справді, завдяки діям наших військових моряків, спалахнуло судно тилового забезпечення "Всеволод Бобров" – одне з нових у російському форті. Кажуть, що чалапає до Севастополя, поки ця інформація вимагає уточнення, але те, що йому дали "змієбаїв" там, у районі острова Зміїного, це правда», – прокоментував успішну операцію Сергій Братчук.

Водночас невідомо, як надовго "Всеволод Бобров" вийшов із ладу, адже за попередніми відомостями, судно потрібно буде серйозно ремонтувати.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", українські пташки на ймення "Bayraktar TB2" переслідують росіян скрізь.

Читайте також:
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили зміцнюють власне угруповання між Василівкою та Пологами для нового наступу.
09 травня, 08:01
Світ
Генеральний задум "спеціальної операції" путінського режиму проти України виявився недосяжним для реалізації на практиці.
04 травня, 10:23
Опінії
Росія немає ресурсів для проведення загальної мобілізації та ведення тривалої війни. Країна-бензоколонка здулася.
02 травня, 09:38
Війна
Мобілізовані на тимчасово окупованій частині Донецької області проросійські військовики готуються наступати на Кривий Ріг.
30 квітня, 21:17
Війна
Не чекаючи третього етапу воєнної агресії, згідно з яким Москва знову готується атакувати Київ, путінські генерали хочуть дійти до Дністра.
22 квітня, 18:17