ССО ЗСУ попередили окупантів: ворога буде знищено!

ВІЙНА
12 травня, 08:16
ССО ЗСУ попередили окупантів: ворога буде знищено!

Повномасштабна агресія росіян об'єднала вояків із різних підрозділів під прапором Руху опору, який розгорнувся на всьому обширі України.

Відповідний ролик про сотні наших замаскованих захисників виклали на офіційній Facebook-сторінці вітчизняних Сил спеціальних операцій.

Зазначається, що до 24 лютого дехто з бійців не знав, що таке військова служба взагалі, а деякі відслужили у різних підрозділах і давно жили цивільним життям.

«Усі вони – люди різних доль, життєвого досвіду і професій. Утім, відкритий напад росіян на Україну об'єднав цих вояків під прапором Руху опору українських ССО. Їхні загони гартувалися у боях з перших днів вторгнення. А у вільний від виконання завдань час постійно набувають нових навичок на заняттях. "Ми – не зупинимося!", – ці слова одного з бійців є найкращим показником їхньої вмотивованості», – йдеться на сторінці ССО ЗСУ.

Водночас представники вітчизняного Руху опору попереджають російських загарбників, що будуть рішуче ліквідовувати окупантів, особливо у темну пору доби й поодинці.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що військовий контингент країни-агресора продовжує зазнавати втрат на Слобожанському і Донецькому напрямках.

Читайте також:
Війна
На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.
13 серпня, 19:34
Війна
Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає, бо їм вдалося стримати багатотисячну навалу окупантів із РФ.
13 серпня, 08:00
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
11 серпня, 19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
10 серпня, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34