Корінні народи поки що РФ узгодили план дезінтеграції недоімперії

СВІТ
09.05.2023, 21:48
Корінні народи поки що РФ узгодили план дезінтеграції недоімперії

У Стамбулі відбулася раніше анонсована конференція представників поневолених Москвою націй, які домовилися допомагати один одному і Україні.

Про це повідомив власний кореспондент інформаційної агенції "Останній Бастіон", що був присутній на зібранні по відеозв'язку на запрошення організаторів.

Першим мав слово почесний учасник Дмитро Корчинський, який підтримав бажання корінних народів здобути свободу, наголосивши на тому, що тільки у боротьбі вдасться зламати хребта російській державі.

Наступним був виступ представника Дагестанського національного центра Джабраїла Мірзаєва, який наголосив на важливості єдності перш за все етносів Кавказу та півдня майбутньої ПостРосії, адже саме там досі зосереджено до 100 тисяч окупаційних військ.

«Ми всі, хто перебуває за кордоном, чи то у Туреччині, чи у країнах європи, маємо збільшити кількість вуличних акцій із відверто антиросійським порядком денним. Наша проблема зараз у тому, що нас не чують і не бачать західні лідери. І саме цим користується Москва», – заявив Джабраїл Мірзаєв.

Далі до мікрофона запросили голову Комітету представників народу Мокша (на еміграції) Донісі Човганоня, який окрім опису невтішного стану своїх одноплемінників закликав учасників також поглянути на фіно-угорські країни, чия влада і суспільство байдужі до долі практично всіх корінних етносів РФ.

«Наша організація є наразі єдиною, яка на міжнародній арені відстоює інтереси мокшанського народу у суспільно-політичній сфері, а не лише культурній. Серед наших учасників є як представники діаспори, так і ті, хто безпосередньо мешкає на Росії, але зі зрозумілих перебуває у підпіллі. Ми боремося за повноцінний та безповоротний демонтаж РФ і формування на її території незалежних національних держав.

Виходячи з цього, основним союзником у боротьбі проти Росії для нас є сусіди: ерзяни, чуваші, марійці, татари, башкири, козаки, калмики, які також несуть тягар імперського поневолення. Крім того, Фінляндія, Естонія та меншою мірою Угорщина поки є спостерігачами нашого відродження, чого немає бути, бо це мовчазна підтримка етноциду з боку Москви», – висловився Донісі Човганонь.

Наступним слово взяв представник Чувашії (Волзької Булгарії) Міхаіл Орєшніков, який розповів про формування Дипломатичної Ради та консолідацію різних політичних сил Чувашії.

Він також описав майбутню суверенну Чуваську державу, яка, швидше за все, буде заснована на природно-лібертаріанському праві, що дозволить подолати хаос революції та наслідки можливої громадянської війни.

Далі був виступ представника Вищої ради ногайського народу Анвар Курманакаєв, який закликав учасників до єдності не тільки інформаційно-мережевому просторі, а й у житті, полишивши потенційні територіальні суперечності, котрі будуть тільки на руку Москві.

Харизматичний голова Карельського національного руху Мітері Кузнєцов-Панфілов окреслив процес майбутнього розвалу РФ, наголосивши на важливості підтримки України в її борні проти агресора включно з формуванням у нашій армії національних підрозділів із корінних народів.

«Ми маємо не просто сидіти й обговорювати наші проблеми, але напрацювати механізми їх розв'язання. Західні сусіди майбутньої ПостРосії самі не усвідомлюють поки, що мають чи не останній шанс посприяти нашому усамостійненню шляхом знищення цього хижака імперського типу.

Боротьба за свободу і незалежність залежить від прямих дій кожного з представників корінних народів і національних рухів. Зі свого боку ми не обіцяємо, а вже простягаємо руку тим, хто підтримує нашу спільну ініціативу, зокрема Україні, всередині Збройних Сил якої плануємо створити власний підрозділ, який доведе слова справами», – зазначив голова Карельського національного руху.

Під кінець конференції організатори дали слово запрошеним журналістам, серед яких був і кореспондент "Останнього Бастіону", який поцікавився проблемами розмежування національних республік Надволжя після розвалу РФ.

Відповідаючи на запитання, присутній голова уряду Татарстану (на вигнанні) Рафіс Кашапов заявив, що потенційних конфліктів із сусідами не буде, бо вже зараз триває налагодження дипломатичних і приязних відносин татар з ерзянами, башкортами, чувашами та марійцями.

«Ми маємо розуміти, що для всіх нас, як і для України, головний ворог сидить у Кремлі. А Москва – це колоніальний центр, який завше користується з того, що корінні народи гризуться між собою за землю, за ресурси тощо. Нашому поколінню випала честь припинити всі чвари», – висловився очільник уряду Татарстану.

На питання з приводу майбутньої денуклеаризації Росії та демілітаризації північних портів (Мурманська і Сєвєродвінська – прим. ред.) свою відповідь дав представник Поморського руху "Слобода" Міхаіл Градов.

«Екологічна проблема Півночі у зв'язку з перебуванням там атомного підводного флоту для нас одна з важливих. Кремлівський дід своє віджив і тому він не захоче просто так відмовитися ні від влади, ні від територій, ні тим паче від ядерної зброї. Наша мета – цілковита локалізація ракет із ядерними боєголовками під наглядом західних союзників, а затим повна їх утилізації. Ми не хочемо, щоби на Поморскій землі був свій міні-Чорнобиль чи своя міні-Фукушіма, бо перетворить місцевість непридатну для життя на найближчі десятиліття», – повідомив Міхаіл Градов.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Комітет Інгуської Незалежності, крім формування Інгуської визвольної армії, закликав одноплемінників потай гуртуватися у партизанські загони.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
Якби не хотілося кремлівському узурпатору показати Заходу «кузькіну мать», йому це не вдалося. Партнерам з «глобального Півдня байдуже».
27 жовтня, 11:45
Мистецтво
Майже 60 різножанрових полотен від 7 митців Полтавського краю представлені в експозиції. Відвідати можна і варто до кінця жовтня.
27 жовтня, 07:09
Історія
У четвер, 10 жовтня, у Білій Церкві відбудеться захід присвячений історичній та технічній пам'ятці - водогону Даміловського
09 жовтня, 22:00
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09