Корінні народи Росії збираються винести вирок Кремлю у Стамбулі

ПОЛІТИКА
06.05.2023, 18:34
Корінні народи Росії збираються винести вирок Кремлю у Стамбулі
Фото: Останній Бастіон

Наступного тижня, 9 травня, у Туреччині зберуться представники поневолених націй, які домагаються ліквідації РФ як державного утворення.

Такі відомості кореспонденту інформаційної агенції "Останній Бастіон" повідомив один з організаторів конференції – голова Карельського національного руху Мітері Панфілов.

За його словами, учасники мають на меті презентувати у Стамбулі нові структури – Альянс національних об'єднань Росії та рух "Кавказький Союз" – для налагодження взаємної співпраці й визнання з боку міжнародних інституцій.

«Перш за все ми закликатимемо світ визнати наш Альянс суб'єктом переговорів. Далі винесемо на обговорення політико-правові аспекти демонтажу Росії, а саме: очікувані та можливі наслідки, актуальні питання щодо відновлення суверенітету колишніх регіонів РФ. Окремо буде з'ясовано надання військової та гуманітарної допомоги Україні з нашого боку і створення за нашої участі Міжнародного Трибуналу з воєнних злочинів та геноциду Росії», – зазначив Мітері Панфілов.

Згідно з заявленим анонсом, у конференції братимуть участь представники черкеського, карельського, мокшанскього, чеченського, ногайського, чуваського і татарського народів, а також Донського і Кубанського рухів.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що башкорти вже почали хитати ресурсну федерацію московії ізсередини, чекаючи на аналогічні кроки від інших народів.

Корінні народи Росії збираються винести вирок Кремлю у Стамбулі_1
Корінні народи Росії збираються винести вирок Кремлю у Стамбулі_3
Корінні народи Росії збираються винести вирок Кремлю у Стамбулі_5
Корінні народи Росії збираються винести вирок Кремлю у Стамбулі_7
Читайте також:
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
вчора, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45