Коронавірусна пандемія спонукала українців їсти більше вітчизняного меду

ЕКОНОМІКА
19 березня, 09:25
Коронавірусна пандемія спонукала українців їсти більше вітчизняного меду
Фото: BeeHappy

Загострення епідеміологічної ситуації та запровадження карантину спровокували зростання попиту на мед і продукти бджільництва.

Таку інформацію виданню "Куркуль" повідомив співвласник ТМ "Знатний Мед" Валерій Курейко.

У зв'язку з панічними настроями через обмежувальні заходи влади споживачі поспішають придбати мед для себе і близьких, адже з кожним весняним тижнем у бджолярів його стає все менше.

«Як відомо, споживання меду в Україні має сезонний характер, бо його переважно сприймають як "ліки" для зміцнення імунітету. Але, слід зауважити, що максимальну користь для організму можна отримати за умови регулярного споживання натурального меду», — зазначив Валерій Курейко.

Читайте також:
Влада Полтавщини сприятиме розвитку аграрного комплексу громад області за пріоритетними напрямками упродовж всього 2020 року.
11 травня, 11:11
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів б'є на сполох через загибель птиці на фабриці під Кременчуком.
05 травня, 09:10
Грузинських фермерів звільнили від сплати за меліоративне обслуговування земель сільськогосподарського призначення.
30 квітня, 14:00
Упродовж місяця у низці районів області відбудеться хімічний обробіток посівів із використанням засобів захисту рослин від шкідників.
27 квітня, 08:45
Щоби не опинитись на межі банкрутства українські фермери отримають цьогоріч 25 мільйонів гривень євро у межах західної фінансової допомоги.
23 квітня, 09:45
Більшість посівів озимих – у хорошому стан, а у другій половині квітня та у травні ситуацію з посухою мають врятувати дощі.
15 квітня, 10:50