Корумпована митниця гальмує постачання палива в Україну

ЕКОНОМІКА
04 травня, 09:15
Корумпована митниця гальмує постачання палива в Україну

Паливна криза, спричинена знищенням нафтобаз і переробних заводів російськими ракетами, дала привід збагатися не чистим на руку чиновникам.

Про це в інтерв'ю для видання "Інформатор" заявив директор компанії соціальної інженерії "Gaiday.Com" Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Відомий політтехнолог стверджує, станом на початок травня на вході в Україну стоять безліч заправних цистерн різних операторів, які мають наповнити резервуари вітчизняних АЗС.

«Ці цистерни можуть стояти тижнями. Адже митниця, як завжди, не помічає, що в нас зараз точиться війна та у розпалі масштабна паливна криза. Хочеться підвісити за ноги когось з уряду та з митниці. Вони просто допомагають ворогові! Замість того, щоби критично важливу сировину та товари пропускати сюди без затримки, вони продовжують дотримуватися старих процедур і корупційних схем. Нам давно треба вирішувати, що нам робити з податківцями, силовиками, митниками, які практикують "економічну" діяльність, яка є нічим іншим, як корупційним чиновницьким рекетом», – каже політтехнолог Сергій Гайдай.

Водночас українські чиновники у більшості своїй до кінця не усвідомили масштаб проблеми, навіть величезні черги на АЗС і здорожчання решток пального ніяк не вплинули на вкрай повільну роботу митниці.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що вітчизняні аграрії скаржаться на постачальників пільгового газу, котрі займаються відвертим саботажем.

Автор : Сергій Гайдай
Читайте також:
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23 червня, 09:02
Світ
Принагідно згадаймо нетлінну народну мудрість: комусь війна, а кому мати рідна, – що вкотре доводить безальтернативність нашої борні.
08 червня, 21:45
Війна
Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.
05 червня, 17:01
Світ
Суспільство Німеччини здається паралізованим, апатичним і багато в чому тамтешня демократія давно перестала функціонувати як годинник.
31 травня, 19:23
Війна
Тільки після ліквідації такої загрози, як Чорноморський флот росії, стане можливим вільне пересування українських та іноземних кораблів.
20 травня, 09:08
Політика
Уже зараз світ має готуватися до тієї миті, коли штучне державне утворення під назвою росія повторить долю свого попередника.
17 травня, 07:58