На що витрачає тисячі гривень виконком Полтавської міськради?

ПОЛТАВА
06.02.2023, 20:34
На що витрачає тисячі гривень виконком Полтавської міськради?

Впродовж січня поточного року полтавські чиновники провели низку аукціонів, найбільше у галузі житлово-комунальних послуг.

Про це свідчить здійснений моніторинг електронної системи публічних закупівель "Prozorro", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Головною посадовою особою (замовником), відповідальною за відкриті тендери, є начальник господарського відділу Полтавської міської ради Євгеній Кот.

Так, послуги з поводження з твердими побутовими відходами (утилізація/видалення сміття – прим. ред.) вартістю 12 тисяч гривень від 30 січня здійснюватиме КАТП 1628, оскільки інших учасників не було.

Окрему категорію складає пожежна безпека, на покращення якої шляхом встановлення інженерних систем сигналізації сумарно витрачено до 10 тисяч 500 гривень(із ПДВ).

Причому переможцем двох різних тендерів виявилося (див. тут 1 і 2) одне єдине підприємство – Полтавська філія Товариства з обмеженою відповідальністю "Пожежне спостерігання", конкурентів в якої не було.

Натомість Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація №2" виграло відразу у трьох аукціонах і після 18 січня монопольно надаватиме послуги з ліквідації аварій на внутрішньобудинкових мережах водопостачання/відведення (9232,71 грн), електропостачання (1282,32 грн) і на внутрішньобудинкових мережах системи опалення (6155,13 грн).

Але доволі показовим виявилася закупівля виконкомом Полтавської міськради послуги пересилання поштових карток, листів і бандеролей та кур'єрської доставки на загальну суму 194 тис. грн, яку здійснюватиме держкомпанія "Укрпошта".

Уявіть, прислуга українофоба Олександра Мамая дозволила витратити майже 200 тис. грн коштів полтавських платників податків на нікому не потрібне під час широкомасштабної війни пересилання паперових поштівок!

Знаково, що майже аналогічну суму – 195 тис. грн, – спрямували на (увага!) постачання теплової енергії до жител містян Товариством з обмеженою відповідальністю "Весо", що яскраво демонструє викривлені пріоритети чинної влади Полтавської громади.

Принагідно зауважимо, що вищезазначене ТОВ "Весо" належить Оксані Веризі – доньці російського генерала Капашина, який є співучасником геноцидної війни проти України.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "Слуги неукраїнського народу" попри війну продовжують визискувати з українців, займаючися відвертою профанацією та грабунком.

Читайте також:
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25.10.2023, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24.10.2023, 08:25
Економіка
Події тижня, що минає, змусили Вашинґтон посилити фінансову підтримку Києва. Президент США запросить у Конґресу рекордні $100 мільярдів.
07.10.2023, 22:54
Політика
Що чи кого треба обляпати червоною фарбою у Полтаві, аби місцеві депутати спрямували бюджетні кошти на поміч нашим фронтовикам?
20.07.2023, 18:45
Економіка
Очільниця російського Центрального банку разом із чинною головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ відвідали Тегеран.
25.05.2023, 16:01
Світ
Партнери та союзники України зобов'язані підвищити рівень власного щорічного фінансування оборони та безпеки до 2,5% ВВП.
04.04.2023, 17:33