На що витрачає тисячі гривень виконком Полтавської міськради?

ПОЛТАВА
06 лютого, 20:34
На що витрачає тисячі гривень виконком Полтавської міськради?

Впродовж січня поточного року полтавські чиновники провели низку аукціонів, найбільше у галузі житлово-комунальних послуг.

Про це свідчить здійснений моніторинг електронної системи публічних закупівель "Prozorro", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Головною посадовою особою (замовником), відповідальною за відкриті тендери, є начальник господарського відділу Полтавської міської ради Євгеній Кот.

Так, послуги з поводження з твердими побутовими відходами (утилізація/видалення сміття – прим. ред.) вартістю 12 тисяч гривень від 30 січня здійснюватиме КАТП 1628, оскільки інших учасників не було.

Окрему категорію складає пожежна безпека, на покращення якої шляхом встановлення інженерних систем сигналізації сумарно витрачено до 10 тисяч 500 гривень(із ПДВ).

Причому переможцем двох різних тендерів виявилося (див. тут 1 і 2) одне єдине підприємство – Полтавська філія Товариства з обмеженою відповідальністю "Пожежне спостерігання", конкурентів в якої не було.

Натомість Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація №2" виграло відразу у трьох аукціонах і після 18 січня монопольно надаватиме послуги з ліквідації аварій на внутрішньобудинкових мережах водопостачання/відведення (9232,71 грн), електропостачання (1282,32 грн) і на внутрішньобудинкових мережах системи опалення (6155,13 грн).

Але доволі показовим виявилася закупівля виконкомом Полтавської міськради послуги пересилання поштових карток, листів і бандеролей та кур'єрської доставки на загальну суму 194 тис. грн, яку здійснюватиме держкомпанія "Укрпошта".

Уявіть, прислуга українофоба Олександра Мамая дозволила витратити майже 200 тис. грн коштів полтавських платників податків на нікому не потрібне під час широкомасштабної війни пересилання паперових поштівок!

Знаково, що майже аналогічну суму – 195 тис. грн, – спрямували на (увага!) постачання теплової енергії до жител містян Товариством з обмеженою відповідальністю "Весо", що яскраво демонструє викривлені пріоритети чинної влади Полтавської громади.

Принагідно зауважимо, що вищезазначене ТОВ "Весо" належить Оксані Веризі – доньці російського генерала Капашина, який є співучасником геноцидної війни проти України.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "Слуги неукраїнського народу" попри війну продовжують визискувати з українців, займаючися відвертою профанацією та грабунком.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Великі та малі, а особливо середні підприємці РФ невдовзі відчують на собі весь тягар воєнних буднів завдяки путінським ініціативам.
14 березня, 20:37
Світ
Диктаторський режим комуністів у Пекіні давно перестав приховувати свою участь у воєнній агресії проти України на боці Москви.
10 лютого, 20:14
Економіка
Американський долар і євро, наперекір очікуванням вітчизняних фінансистів, знову почали дорожчати.
21.02.2022, 21:00
Полтава
Цьогоріч бюджет України поповниться не менш як 17,5 мільйонами гривень, стягнутих державними виконавцями з боржників.
12.02.2022, 08:01
Полтава
Автомобілі закупили у ТОВ «Артсіті», яке належить громадянину Росії
04.02.2022, 16:15
Полтава
9,2 мільйона гривень планують спрямувати на поточну Програму розвитку аграрного комплексу Полтавщини.
27.01.2022, 06:59