Коса на камінь зайшла, як Геращенко на Наумова

20.11.2020, 13:07
Коса на камінь зайшла, як Геращенко на Наумова
Фото: bastion.tv

Інтрига з заміським клубом "NAVY", власником якого є син ексзавгоспа МВС, не дає спокійно спати поліційній верхівці.

Дехто з високопоставлених правоохоронців вважає, що журналістів проєкту "Bihus.Info" на Івана Наумова нацькував Аваківський заступник Антон Геращенко.

Нібито, у них якісь свої давні рахунки, поінформували на одному з вітчизняних Telegram-каналів.

Між тим, сам очільник МВС знав про незаконно набуті під час служби статки та бізнес Наумова, який вирішив не дотримуватися "карантину вихідного дня".

Тобто, у той час поки Арсен Борисович назверх демонструє порядок, карає порушників обмежувальних заходів, клуб поліційного завгоспа продовжує працювати на повну.

Вийшло не гарно — спортивна гордість МВС Наумов, який здобував призові місця в усіх міжнародних змаганнях із кросфіту і паверліфтингу, фактично підставив свого шефа.

За це начальник Департаменту управління майном Національної поліції цілком заслужено поплатився посадою, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
В Офісі президента незадоволені роботою беззмінного з лютого 2014 року міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, йому готують заміну.
24 червня, 12:04
Колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.
05 лютого, 12:34
Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.
23 січня, 11:18
Шахрай спеціалізувався на любителях сільськогосподарської техніки.
11 січня, 16:25
Арсен Аваков вирішив привласнити здобутки своїх підлеглих, які весною 2014 року ліквідували загрозу окупації Харківщини.
30.12.2020, 11:27
Тіло загиблої жінки-таксистки знайшли вчора, 16 грудня.
17.12.2020, 17:02