Кременчуцька влада вже готується до Нового року

ПОЛТАВА
16 листопада, 12:13
Кременчуцька влада вже готується до Нового року

Пандемія коронавірусу і карантин не завада для встановлення новорічної ялинки, яке санкціонували кременчуцькі чиновники.

Про це свідчить відеоролик, оприлюднений пресслужбою виконавчого комітету на сайті органу місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

На думку кременчуцької влади, яка ймовірно живе у паралельній реальності, щоденне виявлення на території громади майже 100 нових випадків захворювання на COVID-19 не вплине на святкування Різдва і Нового року.

Станом на тепер відомо, що металеву конструкцію ялинки розпочали монтувати на площі Перемоги, затим комунальники приступлять до наповнення її хвоєю та гірляндами.

«Ялинку буде встановлено і прикрашено впродовж місяця; до 17 грудня ми повинні її повністю зібрати. Тобто, відкриття ялинки відбудеться як і заплановано у День святого Миколая», – прокоментував ситуацію представник комунального підприємства "Благоустрій Кременчука" Володимир Лисенко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на території Глобинської громади оголосили карантинні перевірки бізнесу.

вибір редакції
Читайте також:
На 30-му році незалежності України селяни Василівки Кобеляцької громади матимуть безперебійний доступ до питної води.
18 листопада, 07:00
Комунальники, чиновники та депутати Кобеляків взялися за масштабне оновлення однієї з головних відпочинкових зон громади.
10 листопада, 10:44
Прогулянкову доріжку уздовж берега річки Хорол обладнали комунальні служби для жителів Миргородської громади.
09 листопада, 08:18
Жителі села Тепле Великобудищанської громади засипають дорожні ями з калюжами дивною сумішшю, а влада рапортує про "виконання плану".
08 листопада, 14:08
Мешканці Гоголевого ліквідували незаконне сміттєзвалище, нещодавно виявленого на території громади.
28 жовтня, 08:22
Жителі села Святилівка Кременчуцького району взялися за впорядкування прилеглої до населеного пункту території.
04 жовтня, 07:51