У Семенівці на Полтавщині посилили карантин

ПОЛТАВА
11.11.2021, 08:28
У Семенівці на Полтавщині посилили карантин

Пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.

Таку невтішну ситуацію змалювала присутнім підприємцям і керівникам бюджетних установ на щотижневій нараді голова селищної ради Людмила Милашевич.

За її словами, Семенівка посідає 9 місце із 60 громад Полтавщини за рівнем інфікування COVID-19, відтак постала необхідність запровадити суворі обмежувальні протиепідемічні заходи.

«Медична система вже потерпає від наслідків людської необережності, тому варто не робити ситуацію складнішою для всіх, у тому числі й для себе. Рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вказані карантинні заходи затверджені. Кожен присутній мусить усвідомити, що тільки при суворому дотриманні вимушених заборон/обмежень ми зможемо знизити рівень захворюваності на цю небезпечну хворобу», – прокоментували у Семенівській селищній раді.

При цьому в органі місцевого самоврядування не вказали, як довго триватимуть нові карантинні обмеження та як бути бізнесу у цій складній ситуації.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у 55 медичних закладах Полтавської області можна отримати щеплення від коронавірусу; темпи вакцинації задовільні.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12 квітня, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19 січня, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08 січня, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16
Опінії
Забрала би їх холєра...
09.11.2021, 09:07
Полтава
У 55 медичних закладах Полтавської області можна отримати щеплення від коронавірусу; темпи вакцинації задовільні.
05.11.2021, 09:13