У Глобинській громаді оголосили карантинні перевірки бізнесу

ПОЛТАВА
12.11.2021, 11:47
У Глобинській громаді оголосили карантинні перевірки бізнесу

Порушників антикоронавірусних обмежень влада Глобиного обіцяє карати відповідно до чинного законодавства.

Таке рішення ухвалили напередодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Опісля кількагодинного обговорення присутні чиновники утворили мобільну групу, яка здійснюватиме на території Глобинської громади перевірки щодо дотримання протиепідемічного режиму суб'єктами господарювання.

«Перевірки проводитимуться згідно з графіком. У разі виявлення порушень на об'єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, об'єктах надання побутових послуг, у закладах освіти та підприємствах у галузі транспорту, члени робочої групи з-поміж осіб, уповноважених складати протоколи про правопорушення, передбачених статтею 44-З Кодексу України про адміністративні правопорушення, будуть складати відповідні акти», – прокоментували у міській раді Глобиного.

Між тим, як раніше вже анонсував "Останній Бастіон", пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.

Читайте також:
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01 червня, 21:42
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02.09.2022, 20:03
Полтава
Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.
25.08.2022, 20:07
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23.06.2022, 08:13
Політика
Чинний міський голова Таллінна Міхаіл Килварт на запрошення Андрія Садового відвідав із робочим візитом Львів.
17.03.2022, 20:48
Полтава
На території Карлівської громади вжито додаткових заходів із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
25.01.2022, 13:00