Кременчуцьке депо поповнилося новим тролейбусом

22.08.2016, 12:51
ПОЛТАВА
Кременчуцьке депо поповнилося новим тролейбусом

На днях новенький «Богдан» фіолетового кольору прибув у Кременчук. На який маршрут вийде транспортний засіб, поки невідомо.

Раніше повідомлялося, що 25 травня Кременчуцьке тролейбусне управління (КТУ) прийняло пропозицію ПАТ «Богдан Моторс» на придбання тролейбуса за 4 млн грн. Про це повідомляється на сайті Вісника держзакупівель.

Ілюстративне фото тролейбуса з соцмереж

У березні 2016 року КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» оголосило тендер на закупівлю одного нового тролейбуса. У тендері взяли участь три підприємства. З них лише два виробляють тролейбуси – спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» (запропонувало тролейбус за 6 418 374 млн. грн.) і компанія «Богдан-Моторс» (з найвигіднішою пропозицією у 4 млн. грн.). Третій конкурсант – «Метаюрсервіс» має сумнівну репутацію серед експлуатаційників, позаяк завжди пропонує тролейбуси (переважно марки «БКМ», Білорусь) за завищеними цінами.

Перемогла найдешевша пропозиція компанії «Богдан-Моторс». У червні було підписано відповідний договір з Автоскладальним заводом №1 компанії «Богдан-Моторс».

Керівник КТУ Олександр Вертюх зазначив для кременчуцького інтернет-видання «Кременчуг Власть»:

- Так, дійсно, тендер пройшов. Було три учасники, виграло підприємство з Луцька. Хто ще брав участь у тендері, я не знаю. Так як не є головою тендерного комітету, - повідомив Олександр Вертюх.

За нашою інформацією новий тролейбус «Богдан-Т701.17» фіолетового кольору – це фірмовий колір Кременчуцького тролейбуса. За даними сайту http://alltransua.com/, новий тролейбус отримано замовником 19 серпня. Та очевидці повідомляють, що бачили його в Кременчуці ще 13 серпня, коли транспорт доставляли на територію депо.

У місцевих новинах жодної інформації про це придбання немає.

Зазначимо, це перший тролейбус такої моделі у Кременчуці.

Читайте також:
Директор держпідприємства зможе перевіряти якість доріг на елітному авто.
12:09
Нагородженню передував скандал із накруткою голосів.
09:02
56% мешканців Полтави вважають, що події у їхньому місті йдуть неправильно.
07:18
Комунальні служби Лубен розпочали обприскування міських ялинок, щоб не допустити їх крадіжок.
вчора, 10:10
Кабінет міністрів здійснив перерахунок цьогорічних пенсійних виплат для колишніх службовців ЗСУ.
вчора, 09:45
Змагання будуть мати назву Кубок імені Дмитра Демиденка.
вчора, 07:04