Кремль готує нову мобілізацію корінних народів РФ

ВІЙНА
21.07.2023, 18:26
21-07-2023 18:26
21-07-2023 18:26

Терористичному російському режиму завжди мало чужої крові, бо впокорене населення мусить існувати у страху без відчуття відповідальності.

Саме тому банда воєнних злочинців, осілих у бункерах московського Кремля, вирішила відновити мобілізаційні заходи, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на рух "Вільний Ідель-Урал".

Зазначається, що Владімір Путін доручив Сєргєю Шойгу збільшити вік мобілізованих до 30 років, а набір до війська починати з 18 років, водночас штрафи за ухилення тепер будуть на рівні 400-500 тисяч рублів від одного порушника.

«Попри те, що міноборони РФ нібито обіцяє запровадити "інновації" з нового 2024 року, очевидно, що вони стартують раніше. Можливо, навіть цієї осені. Зрозуміло, що як така прихована мобілізація на Росії не припинялася, бо повістки носили регулярно весь час. Але зараз уже планується тотальна зачистка чоловіків, перш за все з-поміж корінних народів: татар, башкортів, удмуртів, марі, чувашів, ерзя...

Втрати російського війська в Україні зростають швидше, ніж встигають набирати нове "гарматне м'ясо". Якщо запитати російських імперців, скільки людей вони готові покласти заради завоювання України, вони відповідають, що для них немає поняття "неприйнятні втрати". А отже, скільки знадобиться – стільки й покладуть. І першими мають піти гинути за імперії її не рідні діти – корінні народи», – заявили у пресслужбі руху "Вільний Ідель-Урал".

А проте медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що режим теперішньої РФ упевнено і вперто наслідує найганебніші практики доби СССР, особливо, коли йдеться про геноцид.

Читайте також:
Світ
Третю добу поспіль тривають запеклі бої за медичний комплекс Аш-Шифа. Командування ЦАХАЛ вперто вірить, що знищує терористів ХАМАС.
25 березня, 19:13
Війна
Цілеспрямоване заміщення українців на тимчасово окупованих землях Півдня триває. Росіяни завозять узбеків, таджиків, чеченців та інших.
07 січня, 07:51
Кримінал
Сіоністи й по нині додають до маци кров дітей, доведено геноцидом палестинців у Ґазі. Ізраїльтяни вбивають усіх, кого бачать у приціл.
04 січня, 14:45
Світ
Смуга Ґази належить тим, хто її десятиліттями населяє. А тому режим Біньяміна Нетаньягу не має права депортувати палестинський народ.
03 січня, 19:06
Кримінал
Геноцид волелюбних народів практика диктаторських режимів. Прикро це визнавати, але ресурсна федерація московії у цій справі не єдина.
02 січня, 14:45
Світ
Наш світ більше не буде тим самим, що раніше. Українці це зрозуміли 24 лютого 2022 року, а палестинці 7 жовтня 2023 року...
10.11.2023, 11:29