Кремль не може здолати уральських самостійників в Інтернеті

СВІТ
04.08.2021, 13:03
Кремль не може здолати уральських самостійників в Інтернеті
Фото: URA.RU

Незалежність російських реґіонів – досяжна мета, але виконавці волі путінського режиму всіляко їй противляться, особливо у соцмережах.

Таку інформацію кореспонденту аґенції "Останній Бастіон" безпосередньо повідомив представник руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") Андрєй Романов.

За його словами, хворі на так звану "велич" росіяни з відверто колоніальним синдромом у "найкращих" традиціях совдепії взялися писати петиції-наклепи з вимогою заборонити діяльність мережевої ґрупи "За независимость российских регионов".

«Так, спецслужби Кремля працюють доволі методично проти нас. Вони виявляють різні наші спільноти вКонтакте і Facebook, пишуть і розсилають петиції куди слід, а за крайньої потреби, отримавши дозвіл "згори" – остаточно блокують. Не гребують залучати у свої брудні ігри й малоосвічених ура-патріотів за певну винагороду. Деякі наші ґрупи як ця існують з 2015 року, але закрити їх вирішили тільки зараз і зрозуміло чому: у світі намітився ґеополітичний розлом», – коментує ситуацію Андрєй Романов.

Він додає, приводи для цензурування різних реґіоналістських проєктів і мережевих спільнот насправді вигадані, їх postfactum "підганяють" під конкретні статті чинного Карного кодексу РФ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканці Уралу люто ненавидять Москву, але на барикадах будуть одиниці з них.

Поодинокий протест проти московської окупації Уралу (літо 2021 року)
Поодинокий протест проти московської окупації Уралу (літо 2021 року)
Читайте також:
Політика
Поки підрозділи Сил Оборони України героїчно нищать російського агресора, тилові щури при владі взялися запроваджувати цензуру.
10 квітня, 07:59
Опінії
У Вашингтоні отримали лише черговий доказ того, що реальні процеси в Україні далекі від демократичних
26.10.2021, 18:10
Світ
Потенційних революціонерів і свідомих провокаторів, які через соціальні мережі закликатимуть до зміни влади у Бішкеку, — каратимуть.
12.07.2021, 07:59
Світ
Якщо раптом вирішили розповісти правду про російську окупацію Кримського півострова на платформі "Google", у вас нічого не вийде.
07.07.2021, 07:59
Світ
Вищий адміністративний суд Туреччини постановив, що влада цензурує діяльність медіа новими положеннями про акредитацію журналістів.
03.04.2021, 12:23