Кремль поспішив обвинуватити Фінляндію у «геноциді»

СВІТ
21 травня, 08:56
Кремль поспішив обвинуватити Фінляндію у «геноциді»

Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".

Про це ввечері 19 травня повідомили журналісти незалежного суспільно-політичного інформаційно-аналітичного видання "Каспаров.ru".

Водночас, станом на цю мить на офіційному каналі Слідчого комітету РФ у соціальній мережі YouTube досі знаходиться відео з обвинувальною заявою представника федерального державного органу.

Тому обіцянка російських слідчих дати правову оцінку "діям фінських загарбників" щодо громадян СССР під час "окупації" Карелії у 1941-1944 років перетворилась на пропагандистський хід для внутрішнього вжитку.

Читайте також:
На території військового музею міста Міккелі, що в центральній Фінляндії, невідомі зловмисники вчинили акт вандалізму.
07 серпня, 11:39
Четверо іноземців, котрі нещодавно прибули до Гельсінкі як біженці, забили до смерті корінного мешканця 2001 року народження.
29 липня, 14:00
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29 червня, 13:11
На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.
11 червня, 14:15
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13 травня, 08:53
Молодість, боротьба з пандемією та реанімація економіки — ці та інші фактори стали основою для підтримки соціал-демократів Фінляндії.
08 травня, 13:01