Кремль поспішив обвинуватити Фінляндію у «геноциді»

СВІТ
21 травня, 08:56
Кремль поспішив обвинуватити Фінляндію у «геноциді»

Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".

Про це ввечері 19 травня повідомили журналісти незалежного суспільно-політичного інформаційно-аналітичного видання "Каспаров.ru".

Водночас, станом на цю мить на офіційному каналі Слідчого комітету РФ у соціальній мережі YouTube досі знаходиться відео з обвинувальною заявою представника федерального державного органу.

Тому обіцянка російських слідчих дати правову оцінку "діям фінських загарбників" щодо громадян СССР під час "окупації" Карелії у 1941-1944 років перетворилась на пропагандистський хід для внутрішнього вжитку.

Читайте також:
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13 травня, 08:53
Молодість, боротьба з пандемією та реанімація економіки — ці та інші фактори стали основою для підтримки соціал-демократів Фінляндії.
08 травня, 13:01
Вперше після торішньої перемоги на парламентських виборах Соціал-демократична партія Фінляндії на вершині своєї популярності.
04 травня, 11:30
Фінляндське сільське господарство, основа якого ягідні та овочеві ферми, потребує 20 тисяч сезонних працівників.
21 квітня, 11:15
Спалах коронавірусу у світі посприяв тому, аби фінляндські ліві політичні сили поновили високі рейтинги річної давнини.
20 квітня, 09:55
Планові навчання Сил оборони Фінляндської Республіки на Півночі країни не припинять попри спалах коронавірусу, адже безпека понад усе.
18 квітня, 11:15