Кремлівське лобі у керма Twitter – загроза світового масштабу

СВІТ
31.10.2022, 17:34
Кремлівське лобі у керма Twitter – загроза світового масштабу
Фото: Deutsche Welle

Ексцентричний мільярдер і меценат із дивними політичними вподобаннями Ілон Маск остаточно прибрав до рук одну з найбільших соціальних мереж.

Відповідно, розсудливості та тверезості думок на просторах Twitter явно поменшає, коментує ситуацію державна уповноважена Антимонопольного комітету України у 2015-2019 роках Агія Загребельська.

За її словами, вказана соцмережа, яка розрахована на лідерів думок, віднині просуватиме вигідні азійським диктатурам РФ і КНР наративи, але при цьому посилатиметься на американське законодавство про свободу слова і дотримання демократичних прав.

«Трилер завершено – Маск тепер володіє Twitter і обіцяє повернути Трампа. Був публічним, став приватним. Топменеджмент звільнено. Ультраправі влаштовують святковий шабаш. Ведучі "Fox news", Трамп і Марго Сімонян – чекають повернення. "QAnon", прихильники теорії змови, також перегруповуються, щоби повернутися.

А що ж на це скажуть кредитори? В Європі цей "птах" літатиме за нашими правилами. Рекламодавці на низькому старті, щоби звалити. Рада модерації контенту – мертвонароджене дитя. Фактично, за 2 тижні до проміжних виборів у Конгрес США, у серці світового протистояння диктатур та демократій, Маск не на світлій стороні історії. Переконана, ця подія впливатиме на нашу війну», – зазначила Агія Загребельська.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ресурсна федерація московії продовжує самовбивче піке у безодню, а тому бункерний щур вирішив застосувати останні дипломатичні козирі.

Автор : Агія Загребельська
Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11