Кремлівське лобі у керма Twitter – загроза світового масштабу

СВІТ
31.10.2022, 17:34
Кремлівське лобі у керма Twitter – загроза світового масштабу
Фото: Deutsche Welle

Ексцентричний мільярдер і меценат із дивними політичними вподобаннями Ілон Маск остаточно прибрав до рук одну з найбільших соціальних мереж.

Відповідно, розсудливості та тверезості думок на просторах Twitter явно поменшає, коментує ситуацію державна уповноважена Антимонопольного комітету України у 2015-2019 роках Агія Загребельська.

За її словами, вказана соцмережа, яка розрахована на лідерів думок, віднині просуватиме вигідні азійським диктатурам РФ і КНР наративи, але при цьому посилатиметься на американське законодавство про свободу слова і дотримання демократичних прав.

«Трилер завершено – Маск тепер володіє Twitter і обіцяє повернути Трампа. Був публічним, став приватним. Топменеджмент звільнено. Ультраправі влаштовують святковий шабаш. Ведучі "Fox news", Трамп і Марго Сімонян – чекають повернення. "QAnon", прихильники теорії змови, також перегруповуються, щоби повернутися.

А що ж на це скажуть кредитори? В Європі цей "птах" літатиме за нашими правилами. Рекламодавці на низькому старті, щоби звалити. Рада модерації контенту – мертвонароджене дитя. Фактично, за 2 тижні до проміжних виборів у Конгрес США, у серці світового протистояння диктатур та демократій, Маск не на світлій стороні історії. Переконана, ця подія впливатиме на нашу війну», – зазначила Агія Загребельська.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ресурсна федерація московії продовжує самовбивче піке у безодню, а тому бункерний щур вирішив застосувати останні дипломатичні козирі.

Автор : Агія Загребельська
Читайте також:
Політика
Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.
22 січня, 09:23
Опінії
Владімір Путін часто лякає Захід якимось новим wunderwaffe. Воно нібито не буде мати аналогів і знесе чи то Вашинґтон, чи пів світу одразу.
20 січня, 08:37
Опінії
Опинившись при владі, Республіканська партія, як правило, віддає пріоритет регресивній економічній політиці.
15 січня, 20:35
Світ
Якщо хтось не зрозумів, то мова про прем'єр-міністра сусідньої країни, також травмованої імперським синдромом, – Віктора Орбана.
09 січня, 08:12
Політика
Уродженка Чернігівщини й затята трампістка з Палати представників не проголосувала за виділення допомоги нашій державі.
25.12.2022, 06:09
Опінії
За українську енергетику та опалювальний сезон можна бути абсолютно спокійним - в цій сфері зараз діє аж 5 штабів.
07.12.2022, 11:15