Кремлівське лобі у керма Twitter – загроза світового масштабу

СВІТ
31.10.2022, 17:34
Кремлівське лобі у керма Twitter – загроза світового масштабу
Фото: Deutsche Welle

Ексцентричний мільярдер і меценат із дивними політичними вподобаннями Ілон Маск остаточно прибрав до рук одну з найбільших соціальних мереж.

Відповідно, розсудливості та тверезості думок на просторах Twitter явно поменшає, коментує ситуацію державна уповноважена Антимонопольного комітету України у 2015-2019 роках Агія Загребельська.

За її словами, вказана соцмережа, яка розрахована на лідерів думок, віднині просуватиме вигідні азійським диктатурам РФ і КНР наративи, але при цьому посилатиметься на американське законодавство про свободу слова і дотримання демократичних прав.

«Трилер завершено – Маск тепер володіє Twitter і обіцяє повернути Трампа. Був публічним, став приватним. Топменеджмент звільнено. Ультраправі влаштовують святковий шабаш. Ведучі "Fox news", Трамп і Марго Сімонян – чекають повернення. "QAnon", прихильники теорії змови, також перегруповуються, щоби повернутися.

А що ж на це скажуть кредитори? В Європі цей "птах" літатиме за нашими правилами. Рекламодавці на низькому старті, щоби звалити. Рада модерації контенту – мертвонароджене дитя. Фактично, за 2 тижні до проміжних виборів у Конгрес США, у серці світового протистояння диктатур та демократій, Маск не на світлій стороні історії. Переконана, ця подія впливатиме на нашу війну», – зазначила Агія Загребельська.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ресурсна федерація московії продовжує самовбивче піке у безодню, а тому бункерний щур вирішив застосувати останні дипломатичні козирі.

Автор : Агія Загребельська
Читайте також:
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
вчора, 17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00
Війна
Відряджати "на нуль" корумпованих військових комісарів і паркетних генералів Зе-влада не має наміру, бо війна ж "до останнього українця".
04 вересня, 16:49
Опінії
Авжеж, злодії безпартійні, особливо, якщо вони всі є «Слуги народу»!
03 вересня, 10:39
Політика
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі готовий віддати Україну на поталу російським загарбникам.
29 серпня, 16:00
Блоги
Прирівняння корупції до державної зради, навіть лише на час воєнного стану, може негативно вплинути на майбутню євроінтеграцію України
29 серпня, 08:32