Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста

КРИМІНАЛ
22.03.2023, 20:42
Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста
Фото: Facebook

Державний університет Республіки Марій-Ел незаконно відрахував молодого діяча Марійського національного руху Віктора Новогорського.

Про це широкі кола громадськості сповістив сам молодий чоловік, виклавши у мережу відповідні документи, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як зізнається відмінника Віктор Новогорський, формальним приводом стала нібито його "неуспішність у навчання", проте фактичним – опозиційні погляди й пропаганда марійського націоналізму.

«Я є учасником незалежного товариства "Марі Ушем". Саме моя патріотична позиція довгий час муляла очі деяким викладачам і керівництву університету. 16 березня від імені нашої організації до ректорату було направлено звернення із пропозицією скасувати наказ про відрахування. Ми додали довідку про весь період мого навчання у виші, згідно з якою за 5 семестрів сукупно здано 54 заліки та іспити. І майже багато з них на відмінно», – прокоментував ситуацію Віктор Новогорський.

Цілком очевидно, що ректорат діє не самочинно, а за вказівкою із Кремля, який чимдуж прагне придушити паростки національної самосвідомості уярмлених Москвою корінних народів, конкретно у цьому випадку – марійців.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", політичний емігрант і активний представник Конгресу ойрат-калмицького народу Алєксандр Чурюмов виграв суд у Франції.

Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста_1
Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста_3
Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста_5
Читайте також:
Політика
Московський режим під проводом бункерного діда путіна став на шлях фіноненависництва. Йому мало демонізації лише України з українцями.
06 червня, 14:53
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21.08.2023, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09.08.2023, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08.08.2023, 17:34
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27.05.2023, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11.05.2023, 21:17