Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста

КРИМІНАЛ
22 березня, 20:42
Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста
Фото: Facebook

Державний університет Республіки Марій-Ел незаконно відрахував молодого діяча Марійського національного руху Віктора Новогорського.

Про це широкі кола громадськості сповістив сам молодий чоловік, виклавши у мережу відповідні документи, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як зізнається відмінника Віктор Новогорський, формальним приводом стала нібито його "неуспішність у навчання", проте фактичним – опозиційні погляди й пропаганда марійського націоналізму.

«Я є учасником незалежного товариства "Марі Ушем". Саме моя патріотична позиція довгий час муляла очі деяким викладачам і керівництву університету. 16 березня від імені нашої організації до ректорату було направлено звернення із пропозицією скасувати наказ про відрахування. Ми додали довідку про весь період мого навчання у виші, згідно з якою за 5 семестрів сукупно здано 54 заліки та іспити. І майже багато з них на відмінно», – прокоментував ситуацію Віктор Новогорський.

Цілком очевидно, що ректорат діє не самочинно, а за вказівкою із Кремля, який чимдуж прагне придушити паростки національної самосвідомості уярмлених Москвою корінних народів, конкретно у цьому випадку – марійців.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", політичний емігрант і активний представник Конгресу ойрат-калмицького народу Алєксандр Чурюмов виграв суд у Франції.

Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста_1
Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста_3
Кремлівський режим переслідує марійського націоналіста_5
Читайте також:
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27 травня, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11 травня, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04 травня, 16:32
Світ
Єдиний середній освітній заклад для дітей нечисленного корінного народу Далекого Сходу у селі Удське знищено вогнем через навмисний підпал.
08 квітня, 20:16
Світ
Першими цеглинками волелюбного чуваського народу Поволжя стануть Дипломатична рада і Збройний підрозділ у складі армії України.
05 квітня, 18:02
Світ
Каральні органи ресурсної федерації московії не припиняють репресивний тиск і терор проти представників корінних фіно-угорських народів.
13 березня, 17:58