Крим буде смертельною кісткою у горлі РФ, — міністр оборони Естонії

СВІТ
25.08.2021, 17:39
Крим буде смертельною кісткою у горлі РФ, — міністр оборони Естонії
Фото: Twitter

Тема незаконної російської окупації Кримського півострова має постійно бути присутньою на міжнародному порядку денному.

Про це під час першого щорічного саміту "Crimea Platform" у Києві заявив чинний міністр оборони Естонської республіки Калле Лаанет, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, офіційний Таллінн спільно з іншими партнерами України планує постійно нагадувати Москві про вчинений нею злочин і не допускати його повторення деінде.

«Естонія всіляко сприятиме ініціативі "Crimea Platform", бажаючи активно розширити формат саміту задля деокупації Криму. Ми повинні постійно тримати це питання на контролі міжнародної спільноти, щоби воно не загубилося у тіні нових криз. Естонія і надалі підтримуватиме Україну як політичними зусиллями, так і наданням допомоги у сфері оборони, а також через тісне практичне співробітництво у сфері національної безпеки», — зазначив естонський урядовець.

Калле Лаанет додав, що будь-які спроби путінського режиму мілітаризувати Крим і змінити там демоґрафічну ситуацію вдарять у першу чергу по державності самої РФ.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", напередодні масштабних маневрів у Білорусі підлеглі кремлівського "залізного щура" взялися лякати "ядерним попелом" цивілізований світ.

Читайте також:
У Туреччині запропонували проводити зустрічі ТКГ щодо врегулювання ситуації на Донбасі у Стамбулі.
вчора, 16:43
Андрій Сердюков — керівник операції по захопленню Росією у 2014 році території АР Крим
07 січня, 14:51
На Бішкек спрацював тиск Москви, яка хоче зберегти рештки постсовєцької недоімперії, не втративши вплив на Середню Азію.
07 січня, 10:25
Казахстан, сам того не відаючи, відвів удар від України. Але то на краще, тепер у Путіна велика проблема безпосередньо у підчерев'ї РФ.
07 січня, 08:33
У Фороському парку в окупованому Криму знищують 350-річні дерева
05 січня, 20:11
Міністерство оборони московії анонсувало облаштування полігону «Старокримський» в окупованому Криму
03 січня, 19:45