Крим став місцем тваринного страху для російських окупантів

ВІЙНА
30 квітня, 18:35
Крим став місцем тваринного страху для російських окупантів
Фото: Google

Після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у Криму оприлюднив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, розуміючи уразливість Керченського мосту перед далекобійною зброєю Сил оборони України, заходилися впорядковувати поромну переправу між нашим півостровом і Кубанню.

Водночас очільник Меджлісу киримли не певен у тому, що окупантам вистачить передбачених для курсування наявних 6 поромів, аби встигнути евакуювати деморалізовані війська, які невдовзі будуть замкнені у Криму.

«І знову ж таки, вказане рішення уряду Росії є черговим серйозним сигналом для майже 1 мільйона громадян РФ, які незаконно оселилися в окупованому Криму. Отже, громадяни Росії, які уявили, що вони могли оселитися на вкраденій чужій території:

  • не сподівайтеся на пороми – їх всього буде шість штук, які не зможуть евакуювати навіть усіх військових російської окупаційної армії;
  • тому, чим раніше ви добровільно покинете Крим, тим більше неприємностей ви уникнете, коли розпочнеться звільнення Криму Збройними Силами України.

Бо нема чого зазіхати на чужі землі», – пояснив Рефат Чубаров.

Цілком очевидно, що доля цивільних окупантів, які переїхали на український півострів із 2014 року не цікавить Кремль, путінський режим готовий пожертвувати ними, як уже жертвує мобілізованими.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Чорноморський флот РФ боїться ЗСУ, а тому майже не виходить із Севастопольської бухти.

Читайте також:
Економіка
У 2023 році компанії вдалося вийти на прибуток, який, втім, виявився в 5 разів меншим за торішній.
23 вересня, 14:30
Війна
На росії стали маркувати будинки та квартири, де проживають сім'ї окупантів.
23 вересня, 09:35
Війна
Урядовці ресурсної федерації Московїі замовили 230 тисяч посвідчень для сімей загиблих на війні росіян.
19 вересня, 19:04
Світ
Кремлівську лікарню у Москві «окупували» кадировці
18 вересня, 07:15
Світ
На росії пообіцяли школярам відправити їх до «піонерського табору» у Північній Кореї
17 вересня, 14:21
Полтава
У 1990-х роках усі знали, куди ми йдемо. Нині це похід у невідомість.
14 вересня, 12:51