Криваве українське самоврядування

ПОЛІТИКА
20.07.2023, 18:45
Криваве українське самоврядування
Фото: Facebook

Що чи кого треба обляпати червоною фарбою у Полтаві, аби місцеві депутати спрямували бюджетні кошти на поміч нашим фронтовикам?

Проти ночі 20 липня невідомі патріоти зумисно облили сходи Житомирської міської ради рідиною, кольором схожою на кров.

Такі відомості передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на авторитетного у прикордонному регіоні громадського діяча Сергія Грищенка.

За його словами, коли депутати прийшли на роботу і побачили вказану картину, певно все ж вирішили відмовитися від свого попереднього фінансового марнотратства.

«З ночі у Житомирі активісти облили сходи міськради "кров'ю". І, о диво, за пару годин, депутати змогли виділити 140 мільйонів, які були заплановані на ремонт тротуарів на ЗСУ (а розповідали про цільові кошти та про не можливість внесли зміни у бюджет). А тут раптом, диво, виявляється можливо змінити призначення і внести рішенням зміни в бюджет, просто потрібно захотіти», – прокоментував ситуацію Сергій Грищенко.

Прикметно і зовсім не смішно те, що подібна "ініціатива знизу" – одинична, бо як і яйценосному міністерству оборони, міським, районним та обласним радам не хочеться вкладатися у зміцнення національної безпеки України.

Тепер невідомим житомирським патріотам залишилося тільки проконтролювати цільове надходження вищезазначеної суми на рахунки фронтових підрозділів, а не на муніципальні варти чи охорону регіональних царків.

Одночасно медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що поки Естонія збільшує витрати на оборону до 3% ВВП, Зе-влада піймала Бога за бороду, не вважаючи національну безпеку пріоритетом.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25.10.2023, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24.10.2023, 08:25
Економіка
Події тижня, що минає, змусили Вашинґтон посилити фінансову підтримку Києва. Президент США запросить у Конґресу рекордні $100 мільярдів.
07.10.2023, 22:54
Економіка
Очільниця російського Центрального банку разом із чинною головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ відвідали Тегеран.
25.05.2023, 16:01
Світ
Партнери та союзники України зобов'язані підвищити рівень власного щорічного фінансування оборони та безпеки до 2,5% ВВП.
04.04.2023, 17:33
Економіка
Крім ресурсної федерації московії під сюзеренітет Китайської народної республіки прийшла федеративна республіка Бразилія.
31.03.2023, 20:13