Кривавий прибуток: західні корпорації, які лишилися у РФ, збагачуються на смертях українців

ЕКОНОМІКА
31 березня, 18:19
Кривавий прибуток: західні  корпорації, які лишилися у РФ, збагачуються на смертях українців
Фото: Reuters

Ведення бізнесу на теренах країни-загарбника для більшості фірм довело їхню безпринципність. Ціна збереження активів — життя українців.

Про це повідомляє впливове міжнародне видання Reuters, посилаючись на аналіз доступних документів та звітності низки компаній. З'ясувалося, що для поодиноких корпорацій вихід із російського ринку після 24.II.2022 обійшовся у понад $107 мільярдів у вигляді списань та втраченої вигоди.

Натомість ті, хто наплював на геноцид українців, непогано себе почуває; ба більше — за відсутності конкурентів має шалені прибутки та навіть привілеї від Кремля. У тих, хто залишив російський ринок Москва вимагає знижок не менше 50% при продажу іноземних активів і постійно посилює вимоги до виходу, часто погоджуючись на номінальну плату лише в 1 рубль.

Цьогоріч було оголошено про продаж активів, які належать таки корпораціям, як «Shell», «HSBC», «Polymetal International» та «Yandex NV», на загальну суму майже $10 мільярдів та зі знижками до 90%. Минулого тижня компанія «Danone» повідомила, що отримала дозвіл регуляторів на продаж своїх російських активів, зазнавши при цьому збитків у розмірі $1,3 мільярда.

Згідно із відкритими даними, від 500 до 1000 компаній офіційно оголосили про свій вихід із РФ. Проте сотні інших міжнародних/транснаціональних фірм, у тому числі «Auchan», «Mondelēz» і «Benetton», продовжують працювати на Москву, сплачуючи в її воєнний бюджет багатомільйонні податки для вбивства українців.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що маленька африканська країна наче грім серед ясного неба увірвалася на російський ринок. Виявилося, у Ґабоні виробляють важливі запчастини.

Читайте також:
Політика
Недавній офіційний робочий візит вітчизняного міністра закордонних справ до Нью-Делі не змінив позиції тамтешнього уряду. Москва досі у грі.
09 квітня, 08:18
Економіка
Маленька африканська країна наче грім серед ясного неба увірвалася на російський ринок. Виявилося, у Ґабоні виробляють важливі запчастини.
29 березня, 19:13
Війна
Сам В’ячеслав Кантор називає себе «головним черговим з єврейської Європи».
13 березня, 10:55
Економіка
Поставки російської нафти морським шляхом за тиждень до 10 березня зросли до 3,7 мільйона барелів на добу.
12 березня, 16:15
Економіка
Американська глобальна тютюнова компанія непогано заробляє на смертях українців. Раніше тільки цигарками, а нині — вже кулями.
07 березня, 19:53
Війна
У лютому 2024 року доходи московії від продажу нафти та газу зросли на понад 80%.
06 березня, 10:27