Чому «Philip Morris» і далі спонсорує російську армію?

ЕКОНОМІКА
07 березня, 19:53
Чому «Philip Morris» і далі спонсорує російську армію?
Фото: Facebook

Американська глобальна тютюнова компанія непогано заробляє на смертях українців. Раніше тільки цигарками, а нині — вже кулями.

У квітні 2024 року один із потужних світових гравців на тютюновому ринку «Philip Morris» обіцяє відкрити в Україні нову фабрику. Ця компанія, яка нині тримає понад 25% російського ринку і є одним із найбільших платників податків РФ, інвестує $30 мільйонів у нові виробничі потужності... на Львівщині.

Тобто з одного боку «Philip Morris» через відрахування податків до російського бюджету спонсорує російську армію. А з іншого — зводить фабрику у країні, яку ця ж сама армія намагається стерти з лиця землі. 

Ще 2 роки тому керівництво «Philip Morris» оголосило про намір піти з російського ринку. Однак цього не сталося; зайве говорити про причини:

  • чи то відсутність покупця;
  • чи то драконівська політика російської влади до іноземних інвесторів.

Для нас фактом є те, що американська компанія успішно розвиває свій бізнес у країні-терористці. Сукупний обсяг інвестицій «Philip Morris International» у ресурсну федерацію московії перевищив $2 мільярди.

Згідно із даними фінансової звітності російського підрозділу «Philip Morris», виторг компанії у перший рік повномасштабного вторгнення РФ в Україну зросла на 8% до 140,3 мільярда рублів. А чистий прибуток — до 48,2 мільярда рублів, що на 45% більше, ніж у 2021 році.

Відповідно, податку на прибуток до бюджету агресора було сплачено на суму понад $136 мільйонів. Подальша робота «Philip Morris» на росії це — маркер для багатьох іноземних інвесторів.

Компанія спонсорує російських терористів і жодних наслідків для неї поки що немає. Так, у серпні 2023-го українське НАЗК внесло «Philip Morris» до переліку спонсорів міжнародного тероризму, що означає автоматичне попадання компанії до бази даних «World-Check» (найбільшої у світі бази для перевірки контрагентів щодо зв'язків із терористичними організаціями, шахрайством тощо).

Ще більш дивно, коли Україна, маркуючи «Philip Morris» спонсором міжнародного тероризму, водночас не забороняє цій компанії працювати на своєму ринку. І це ганебно!

Будьмо відверті, ми не повинні толерувати роботу у нашій країні таких компаній як «Philip Morris», «PepsiCo», «7 Up», «Mirinda», «Sandora» тощо. Тих компаній, які продовжують працювати на росії, спонсоруючи путінський тероризм.

Автор : Сергій Руденко
Читайте також:
Політика
Недавній офіційний робочий візит вітчизняного міністра закордонних справ до Нью-Делі не змінив позиції тамтешнього уряду. Москва досі у грі.
09 квітня, 08:18
Економіка
Ведення бізнесу на теренах країни-загарбника для більшості фірм довело їхню безпринципність. Ціна збереження активів — життя українців.
31 березня, 18:19
Економіка
Маленька африканська країна наче грім серед ясного неба увірвалася на російський ринок. Виявилося, у Ґабоні виробляють важливі запчастини.
29 березня, 19:13
Війна
Сам В’ячеслав Кантор називає себе «головним черговим з єврейської Європи».
13 березня, 10:55
Економіка
Поставки російської нафти морським шляхом за тиждень до 10 березня зросли до 3,7 мільйона барелів на добу.
12 березня, 16:15
Війна
У лютому 2024 року доходи московії від продажу нафти та газу зросли на понад 80%.
06 березня, 10:27