Куди наступатимуть росіяни у 2023 році?

ВІЙНА
01 січня, 16:48
Куди наступатимуть росіяни у 2023 році?
Фото: Onet

Нова атака з Білорусі на Київ виглядає "спокусливою", але є складною через велику відстань і хорошу підготовку українських захисників.

До такого висновку прийшов колишній директор Служби оборонної розвідки Фінляндії генерал-майор Пекка Товері, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, очікування російського нападу з логістично складного Північного Сходу, як показало просування у лютому-березні 2022 року, також позбавлене сенсу.

«Я впевнений, що росіяни розпочнуть новий виток агресії проти України. Необов'язково у середині зими, але, можливо, з початком весни. Це дає Росії 3-4 місяці, щоби мобілізувати та підготувати більше резервістів та отримати необхідні технічні ресурси», – стверджує Пекка Товері.

На думку ексдиректора фінляндської Служби оборонної розвідки Фінляндії, українцям треба готуватися до випереджувального удару, адже Владімір Путін хоче випередити їх і знову вдарити першим туди, де, як думає кремлівський диктатор, на нього найменше чекають.

«Захищатися від українських військ для Путіна принизливо, бо це підточує підтримку війни росіянами. Крім того, є загроза нових українських наступів, скажімо на Північ Луганщини. Але створення наступального потенціалу потребує часу. Росія має обмежені можливості навчати та екіпірувати резервістів для поповнення своїх окупаційних частин в Україні.

Думаю, російська армія може наступати у напрямку Запоріжжя. Саме у цьому районі логістику простіше організувати та забезпечити, і просування там знизило б небезпеку того, що українці переріжуть сухопутний коридор із Кримом. Хоча Мелітополь і довколишні населені пункти нині спокійно прострілюються артилерією. Скрізь, де відбувається велика атака, буде кілька маленьких диверсійних нападів, щоб обмежити українські резерви. Побачимо, як Путін і його генерали розіграють свої карти», – висновує Пекка Товері.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, торік Сили оборони та безпеки України знищили колись грізну російську 200 бригаду із Заполяр'я.

Читайте також:
Життя
У тимчасово окупованому російськими загарбниками українському Приазов'ї доволі швидко погіршується природно-екологічна ситуація.
15 травня, 18:54
Кримінал
Окупаційно-терористичний контингент РФ учергове довів свою антилюдську сутність і знову у багатостраждальному Маріуполі.
06 травня, 16:58
Війна
На тимчасово окупованому росіянами півострові видано наказ підготувати запаси продовольства і води через контрнаступ Сил оборони України.
05 травня, 18:13
Війна
Російський диктатор Владімір Путін обмежений у виборі варіантів щодо подальшого ведення агресивної війни проти України.
30 квітня, 19:43
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент спромігся просунутися у глиб незламної фортеці Бахмут, але поки не закріпився на позиціях.
03 квітня, 16:30
Війна
Війна в Україні – не лише людська трагедія. Це ще й велика екологічна катастрофа, наслідки від якої десятиліттями руйнуватиме життя.
15 березня, 16:09