Куди наступатимуть росіяни у 2023 році?

ВІЙНА
01.01.2023, 16:48
Куди наступатимуть росіяни у 2023 році?
Фото: Onet

Нова атака з Білорусі на Київ виглядає "спокусливою", але є складною через велику відстань і хорошу підготовку українських захисників.

До такого висновку прийшов колишній директор Служби оборонної розвідки Фінляндії генерал-майор Пекка Товері, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, очікування російського нападу з логістично складного Північного Сходу, як показало просування у лютому-березні 2022 року, також позбавлене сенсу.

«Я впевнений, що росіяни розпочнуть новий виток агресії проти України. Необов'язково у середині зими, але, можливо, з початком весни. Це дає Росії 3-4 місяці, щоби мобілізувати та підготувати більше резервістів та отримати необхідні технічні ресурси», – стверджує Пекка Товері.

На думку ексдиректора фінляндської Служби оборонної розвідки Фінляндії, українцям треба готуватися до випереджувального удару, адже Владімір Путін хоче випередити їх і знову вдарити першим туди, де, як думає кремлівський диктатор, на нього найменше чекають.

«Захищатися від українських військ для Путіна принизливо, бо це підточує підтримку війни росіянами. Крім того, є загроза нових українських наступів, скажімо на Північ Луганщини. Але створення наступального потенціалу потребує часу. Росія має обмежені можливості навчати та екіпірувати резервістів для поповнення своїх окупаційних частин в Україні.

Думаю, російська армія може наступати у напрямку Запоріжжя. Саме у цьому районі логістику простіше організувати та забезпечити, і просування там знизило б небезпеку того, що українці переріжуть сухопутний коридор із Кримом. Хоча Мелітополь і довколишні населені пункти нині спокійно прострілюються артилерією. Скрізь, де відбувається велика атака, буде кілька маленьких диверсійних нападів, щоб обмежити українські резерви. Побачимо, як Путін і його генерали розіграють свої карти», – висновує Пекка Товері.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, торік Сили оборони та безпеки України знищили колись грізну російську 200 бригаду із Заполяр'я.

Читайте також:
Світ
«Чорний континент» поступово стає колонізованим «заднім двором» Пекіна. Руками Москви вдалося вибити з Африки не лише Париж, а й Вашинґтон.
14 червня, 19:25
Війна
Поки на вільних тренерах України й далі розмірковують, як демократично дерусифікувати топонімію, в окупації все погано. ФСБ діє методами ЧК.
10 червня, 06:07
Опінії
Ворог здатен перемогти. Українці ж у цілому не хочуть воювати, що видно з мобілізації; немає довіри до політичного і військового керівництва
05 червня, 13:47
Війна
Щодня ворогу вдається просуватися вперед на кілька кілометрів. Ситуація на Східному фронті для наших захисників украй критична.
30 травня, 06:08
Опінії
Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекай примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу народу.
26 травня, 17:20
Війна
Знищуючи енергетичну інфраструктуру (не без успіху), ворог сподівається на наш внутрішній бардак. Корупція та непотизм їм тільки на руку.
15 травня, 07:10