Куди зник законопроєкт про введення стану війни в Україні?

ПОЛІТИКА
29.09.2023, 13:08
Куди зник законопроєкт про введення стану війни в Україні?

24 лютого 2022 року до Верховної Ради України внесли законопроєкт № 7114 про оголошення в Україні стану війни.

Але цей законопроєкт кудись загадкового зник. Його видалили з усіх баз даних Парламенту, його немає на офіційному сайті.

Якби його не прийняли, він мав залишитись в архіві. Але ні — його навмисно вичистили, начебто його і не існувало.

Але всі дані збереглися у web-архіві.

Куди зник законопроєкт про введення стану війни в Україні?_1

Чого саме боїться Офіс Президента та Верховна Рада, що знищили будь-які сліди існування законопроєкту про введення стану війни, який вніс на розгляд Парламенту Володимир Зеленський, та визначив його як невідкладний?

Хочемо нагадати Зеленському та Єрмаку, що Конституція України це Основний Закон нашої Батьківщини. Її стаття 8 передбачає, що в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на підставі Основого Закону і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини та громадянина безпосередньо на основі Конституції країни гарантується.

Стаття 102 Конституції передбачає, що Президент України є главою держави і виступає від її імені.

Президент є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності держави, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Стаття 102 Конституції передбачає, що Президент:

... 19) вносить до Верховної Ради України подання про оголошення СТАНУ ВІЙНИ та у разі збройної агресії проти України приймає рішення про використання Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань;

20) приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення ВОЄННОГО СТАНУ в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України;

Аналізуючи імперативні норми Основного Закону України ми бачимо, що воєнний стан, який було введено в Україні після 24 лютого 2022 року, та продовжується до сьогодні, може бути введено у разі загрози нападу.

Після нападу росії на Україну у 2014 році в.о. Президента України Олександр Турчинов мав внести до Верховної Ради України подання про оголошення СТАНУ ВІЙНИ.

Цим рішенням Україна б оголосила міжнародній спільноті про те, що на нас напали, і держава Україна перебуває у стані війни з росією.

Цього не зробили ні Олександр Турчинов, ні Петро Порошенко, ні Володимир Зеленський.

Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Володимир Зеленський вніс відповідний законопроєкт до Верховної Ради, але він кудись зник.

Тепер глава Державної міграційної служби Наталія Науменко просить закордонних партнерів не розглядати громадян України як біженців, і не створювати програми для їхньої інтеграції в країні перебування.

Замість того, щоб створити нормальні умови для того, щоб українці самостійно поверталися до країни, влада просить партнерів погіршити умови їхнього перебування за кордоном.

Слід зауважити що Зеленський, який напередодні 24 лютого 2022 року розповідав що війна це фейк, не думав про безпеку громадян. Це призвело до таких трагедій як в Бучі, Ірпені, Маріуполі та інших містах.

Коли люди зрозуміли що Уряду байдуже на їх життя та безпеку — вони виїхали. Тепер Зеленський хоче нашкодити їм і там.

Тож на кого працюють Зеленський та його команда? Явно не на українців!

"Останній Бастіон" наголошує, що в Україні має виконуватися Конституція. Нарешті потрібно привести у відповідність з нею законодавство, та змусити владу її виконувати.

Автор : Микола Степаненко
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Активізація бойових дій уздовж всієї лінії зіткнення, в тому числі і на кордоні з Республікою Білорусь — не за горами.
28 лютого, 18:29
Опінії
Ваше місце на командних пунктах бригад, яким ставлять завдання в Авдіївці.
15 лютого, 16:45
Позиція
Зеленський під час війни обезголовив армію.
12 лютого, 15:05
Опінії
Прямим наслідком відставки Дугласа Макартура стала фактична поразка США в Корейській війні.
03 лютого, 12:10
Опінії
У відповідь Україна застосувала 200 далекобійних дронів... Де обіцяні українцям далекобійні дрони та ракети ?
30 січня, 16:49
Опінії
Всі ці вихованці пушкінів, достоєвських, толстих і йому подібних — ще ті шовіністи. «Глибинний народ» бажає крові — Кремль задовольняє його.
24 січня, 13:22