Курське угруповання росіян отримує підмогу завдяки понтонам

ВІЙНА
15.09.2024, 07:09
Курське угруповання росіян отримує підмогу завдяки понтонам

Окупаційно-терористичний контингент РФ знайшов засіб покращити своє становище на Північному фронті. Агресор використовує плавучі преправи.

Відповідні супутникові знімки оприлюднила незалежна OSINT-спільнота аналітиків «Maps & arrows». З'ясувалося, що все російське угруповання у Глушківському районі на Курщині забезпечується двома понтонними мостами.

Судячи із мапи місцевості, відзнятої орбітальним супутником 10 вересня, окупанти мають одну цілу переправу та одну запасну у разі знищення першої. Їх перекинули через річку Сейм задля покращення військової логістики раніше блокованих частин ворога.

«Російські військові сили здійснюють постачання найпростішим шляхом. До села Ржава — основною трасою Рильськ-Глушково, а далі дорога прямує убік до понтонів. Після перетину річки шлях знову лежить у селище Глушково», — повідомили аналітики.

Рівночасно медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що українські війська вже місяць утримують під своїм контролем частину суверенних земель РФ. Але попри цей прорив, загальна ситуація на фронті далеко не така однозначна, як здається на перший погляд

Курське угруповання росіян отримує підмогу завдяки понтонам_1
Читайте також:
Війна
Розвідники показали відео ліквідації окупантів у Запорізькій області. Серед них був і син російського генерала Василь Марзоєв.
27 жовтня, 14:05
Війна
Війська рф уперше застосували керовані авіабомби для ударів по Одеській області.
24 жовтня, 14:38
Війна
Центр нацспротиву вказує, що це могла зробити ФСБ рф для дискредитації України.
23 жовтня, 17:35
Війна
Українські військові на Покровському напрямку полонили представника народу кети — одного з найменших етносів на Півночі.
20 жовтня, 19:08
Війна
путін під час розмову з президентом США Дональдом Трампом зажадав, щоб Україна відмовилася від Донецької області.
19 жовтня, 09:00
Війна
російські війська збили власний літак, коли відбивали атаку українських дронів над тимчасово окупованих Кримом.
17 жовтня, 12:29