Путін випадково видав держтаємницю Росії

ПОЛІТИКА
15.03.2023, 17:17
Путін випадково видав держтаємницю Росії
Фото: Google

Але насправді ситуація ще гірша, ніж озвучив кремлівський бункерний щур. Росстат, як до слова і росуряд, забрехався.

«Можно хрюкнуть сразу», – так Владімір Путін особисто підсумував свій робочий візит до бурятської столиці Улан-Уде. Там поки що президент РФ випадково назвав реальну, а не намальовану чиновниками, кількість росіян.

Путін заявив, що на Росії за Уралом живе лише 12 мільйонів осіб, хоча за офіційними даними, у Сибіру та на Далекому Сході проживає приблизно 25-28 мільйонів. Насправді ж і озвучена кремлівським бункерним щуром кількість населення – ще менша.

Слід нагадати, що згідно з Усеросійським переписом-2021 на теренах від Калінінграда до Анадиру проживає 143,4 мільйона осіб. Однак незалежні російські демографи вже багато років стверджують, що дійсна кількість населення Росії значно менша за офіційну; при цьому у Кремлі жодного разу не коментували це питання.

Путін явно сказав зайвого, можливо, він переплутав цифри для внутрішнього користування та публічних виступів, видавши правду. Опозиційний журналіст і давній критик Кремля Алєксандр Сотнік вважає, що після такого проколу всі офіційні цифри про населення Росії можна сміливо ділити навпіл.

«140 млн разделить на 2 – получается... На самом деле – ещё меньше», – впевнений пан Сотнік. У зв'язку з цим підкреслимо, що після історією другою за важливістю державною таємницею, що охороняється як голка Кощія, – є чисельність населення РФ.

Офіційна статистика стверджує, що населення Росії становить близько 147 мільйонів. Проте це абсолютно брехливе твердження, Путін особисто це випадково підтвердив.

Знаково, але у наступному після Всеросійського перепису-2010 році було опубліковано дані "Громадського комітету із подолання геноциду російського народу". Ніким ця інформація за наступне десятиліття спростована так і не була.

Як стверджували тоді цифри Центрального відділу РАЦС (ЗАГС РФ), на 1 червня 2010 року на Московії проживало 89 мільйонів 654 тисячі 325 осіб. Вибухнув грандіозний скандал і співробітниця Центрального Аналітичного Центру відділу РАЦС Єкатєріна Улітіна розповіла всьому світові, що 140 мільйонів – вигадки Кремля.

Кількість населення порахували за документами живих громадян, які російський режим спробував приховати та сфальшувати. Адже після того, як пані Улітіна повідомила факти про реальну чисельність живих росіян, її негайно звільнили та провели бесіду зі співробітниками ФСБ, які порадили їй надалі тримати язик за зубами.

Відомий історик Андрєй Фурсов ще 2012 року казав: «Ми насправді не знаємо, скільки на Росії реального населення. Серйозні демографи кажуть, що нас насправді 90 мільйонів. Проте одне знаю точно – для того, щоби наша популяція втрималася на займаній території, 70 мільйонів людей – це критична цифра. Якщо менше, то територію ми вже не втримаємо».

Зараз же демографічна ситуація набагато катастрофічніша, ніж 13 років тому. Наприклад, багато дослідників стверджують, що реальна чисельність населення РФ становить 52-62 мільйони осіб, а видимість більшої статистики досягається коштом мігрантів із мусульманських країн, яких на Росії за неофіційними даними налічується майже 20 мільйонів.

Можна не погоджуватися із таким твердженням. Однак у багатьох великих містах (Казань, Нижній Новгород, Саратов, Уфа, Грозний, Ростов-на-Дону, Єкатеринбург) кількість населення із мусульманських країн доходить до позначки 50 %, а у Москві напередодні вторгнення Росії в Україну 24.II.2022 – взагалі була пройдена.

Прикметно, але ЦРУ США російську офіційну статистику також повністю відкидає. Підлеглі співробітники Вільяма Бьорнса щорічно випускають так звану Всесвітню книгу фактів (англ. The World Factbook) – альманах країн світу, на сторінках якого містяться основні відомості про кожну країну: населення, географія, державний устрій, збройні сили та економіка.

Так от, відповідно до цієї книги, ще у середині 2011 року населення Росії становило 88 мільйонів осіб! Це суперечить даним Росстату, на сайті якого зазначено: «Станом на серпень 2011 року кількість постійних жителів РФ становить 142,8 мільйона осіб».

Очевидно, різниця із даними ЦРУ величезна. Тому застереження Путіна de facto підтверджує припущення журналіста Сотніка: офіційну цифру треба ділити навпіл; і це у найкращому для кремлівського режиму варіанті.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що понад 1 мільйон росіян утік світ за очі, починаючи з 24 лютого 2022 року. Так званий "креативний клас" і бізнесмени торік залишили межі ресурсної федерації московії через оголошену Кремлем мобілізацію.

Читайте також:
Політика
Триденні лохторальні процедури на московії дали бажаний путіну результат. Безальтернативний диктатор царюватиме наступні 6 років.
18 березня, 21:39
Економіка
Ресурсна федерація московії не здатна прикривати власні тили. А наявних систем ППО/ПРО ледве вистачає росіянам на передовій.
05 лютого, 13:51
Війна
Завербовані в'язні з Чувашії записали звернення до путіна і голови республіки. Вони скаржаться на відсутність виплат і соціальних гарантій.
31 січня, 14:53
Війна
Неподалік державного північного кордону російське військове командування розгорне озерну флотилію. Путінський режим боїться НАТО.
23.10.2023, 15:16
Політика
70-річний кремлівський бункерний дід воліє померти при владі. Владімір Путін однозначно повторить долю своїх кумирів.
22.08.2023, 16:00
Світ
Такої думки дотримуються критики путінського режиму.
30.06.2023, 15:46