Лідер татар Афґаністану закликав Путіна заново провести перепис на Росії

СВІТ
30.01.2023, 07:32
Лідер татар Афґаністану закликав Путіна заново провести перепис на Росії

Навіть наближені до режиму талібів особи із-поміж тюркських народів розуміють усю прогнилість і брехливу сутність російської недодержави.

Саме тому очільник Ради татар Афґаністану звернувся з відкритим листом до кремлівського бункерного щура (див. фотокопію нижче – прим. ред.) ініціювати та здійснити новий Всеросійський перепис населення.

Як висловився Забігуллó Надерí Татарá, роль у світовій історії та унікальний феномен дружності татарського етносу нівельовані асиміляцією, адже на сьогодні у межах РФ його чисельність зменшилася на понад 600 тисяч осіб.

З метою внести ясність у демографічну ситуацію, цей лідер татар Афґаністану вважає необхідними ретельно перевірити результати перепису 2021 року, які виглядають сумнівними та підозрілими.

«Нам, татарам, сумно спостерігати за тим, що відбувається на Росії. Ми відверто не розуміємо, куди зникло більше ніж пів мільйона наших одноплемінників. У зв'язку з цим від імені всіх татар я прошу російського президента Владіміра Путіна провести перевірку результатів перепису чи провести її заново», – йдеться у листі за підписом Забігулло Надері Татара.

А проте не варто очікувати від бункерного діда відповіді, як не слід чекати правдивого нового перепису населення ресурсної федерації московії, бо тоді розкриється офіційний масштаб відправлення корінних народів на війну та колосальний рівень їхньої асиміляції.

Насамкінець додамо, що за відомостями Росстату, чисельність етнічних татар у територіальних межах РФ на сьогодні становить 4,71 мільйона осіб, тоді як у 2010 році їх було 5,31 мільйона, – наведені цифри красномовно демонструють депопуляцію.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що дальнє коло російських євреїв включилося у "нормалізацію" відносин із колективним Заходом, адже найближче коло хоче продовження війни.

Лідер татар Афґаністану закликав Путіна заново провести перепис на Росії_1
Читайте також:
Світ
Третю добу поспіль тривають запеклі бої за медичний комплекс Аш-Шифа. Командування ЦАХАЛ вперто вірить, що знищує терористів ХАМАС.
25 березня, 19:13
Війна
Цілеспрямоване заміщення українців на тимчасово окупованих землях Півдня триває. Росіяни завозять узбеків, таджиків, чеченців та інших.
07 січня, 07:51
Кримінал
Сіоністи й по нині додають до маци кров дітей, доведено геноцидом палестинців у Ґазі. Ізраїльтяни вбивають усіх, кого бачать у приціл.
04 січня, 14:45
Світ
Смуга Ґази належить тим, хто її десятиліттями населяє. А тому режим Біньяміна Нетаньягу не має права депортувати палестинський народ.
03 січня, 19:06
Кримінал
Геноцид волелюбних народів практика диктаторських режимів. Прикро це визнавати, але ресурсна федерація московії у цій справі не єдина.
02 січня, 14:45
Світ
Наш світ більше не буде тим самим, що раніше. Українці це зрозуміли 24 лютого 2022 року, а палестинці 7 жовтня 2023 року...
10.11.2023, 11:29