Лідер татар Афґаністану закликав Путіна заново провести перепис на Росії

СВІТ
30 січня, 07:32
Лідер татар Афґаністану закликав Путіна заново провести перепис на Росії

Навіть наближені до режиму талібів особи із-поміж тюркських народів розуміють усю прогнилість і брехливу сутність російської недодержави.

Саме тому очільник Ради татар Афґаністану звернувся з відкритим листом до кремлівського бункерного щура (див. фотокопію нижче – прим. ред.) ініціювати та здійснити новий Всеросійський перепис населення.

Як висловився Забігуллó Надерí Татарá, роль у світовій історії та унікальний феномен дружності татарського етносу нівельовані асиміляцією, адже на сьогодні у межах РФ його чисельність зменшилася на понад 600 тисяч осіб.

З метою внести ясність у демографічну ситуацію, цей лідер татар Афґаністану вважає необхідними ретельно перевірити результати перепису 2021 року, які виглядають сумнівними та підозрілими.

«Нам, татарам, сумно спостерігати за тим, що відбувається на Росії. Ми відверто не розуміємо, куди зникло більше ніж пів мільйона наших одноплемінників. У зв'язку з цим від імені всіх татар я прошу російського президента Владіміра Путіна провести перевірку результатів перепису чи провести її заново», – йдеться у листі за підписом Забігулло Надері Татара.

А проте не варто очікувати від бункерного діда відповіді, як не слід чекати правдивого нового перепису населення ресурсної федерації московії, бо тоді розкриється офіційний масштаб відправлення корінних народів на війну та колосальний рівень їхньої асиміляції.

Насамкінець додамо, що за відомостями Росстату, чисельність етнічних татар у територіальних межах РФ на сьогодні становить 4,71 мільйона осіб, тоді як у 2010 році їх було 5,31 мільйона, – наведені цифри красномовно демонструють депопуляцію.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що дальнє коло російських євреїв включилося у "нормалізацію" відносин із колективним Заходом, адже найближче коло хоче продовження війни.

Лідер татар Афґаністану закликав Путіна заново провести перепис на Росії_1
Читайте також:
Історія
Усі впокорені народи від Балтійського та Чорного моря і до Тихого океану династія Романових прагнула поставити на службу своїх інтересів.
06 серпня, 17:30
Війна
Терористичному російському режиму завжди мало чужої крові, бо впокорене населення мусить існувати у страху без відчуття відповідальності.
21 липня, 18:26
Світ
Російський далекосхідні регіони страждають від високої смертності та низького рівня народжуваності, що є на руку китайським комуністам.
10 червня, 16:52
Війна
Понад 200 років чеченський народ зазнає утисків і терору з боку російської держави, російської влади та росіян як таких.
04.10.2022, 09:18
Війна
Міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу наперед оголосив про будівництво міст у Сибіру. Нові колоніальні пункти мали споруджувати раби з України.
05.09.2022, 09:48
Світ
Чоловік 26 років прожив у цілковитій ізоляції від зовнішнього світу, адже всіх його одноплемінників убили плантатори з метою захопити землі.
31.08.2022, 19:45