Головний рабин РФ подякував Путіну за «покращення життя»

СВІТ
27 січня, 15:09
Головний рабин РФ подякував Путіну за «покращення життя»
Фото: Google

Дальнє коло російських євреїв включилося у "нормалізацію" відносин із колективним Заходом, адже найближче коло хоче продовження війни.

Свідченням цього є публічна зустріч рабина Берла Лазаря з кремлівським бункерним щуром, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "РБК".

Духовний лідер російських юдеїв особисто подякував Владіміру Путіну за те, що завдяки президенту РФ стало добре жити, особливо після 24 лютого 2022 року.

Водночас Берл Лазарь разом з очільником Федерації єврейських громад Московії Алєксандром Бородою натякнув воєнному злочинцю з кремлівського бункера на необхідність "мирного рішення", не вказавши країну, з якою слід це питання вирішити.

«Коли невинні люди страждають просто тому, що хтось нападає на них – це страшно, це незрозуміло і нестерпно. Тому величезна подяка Вам, Владімір Владіміровіч, за все, що Ви робили та робите.

Тим більше сьогодні на Росії євреї почуваються дійсно почувають себе комфортно. І слава Богу за те, що реально відбувається у нас сьогодні в країні. Я прошу Вас знайти "мирні рішення", щоби люди перестали нарешті страждати», – заявив головний російський рабин.

Де і яких саме людей слід урятувати, Берл Лазарь не уточнив, хоча при цьому запевнив Путіна, що «єврейська громада не тільки Росії, а й усього світу готова надати необхідну допомогу пошуку миру».

А проте слід зауважити, що починаючи з 24.II.2022 усі духовні лідери РФ, включно з головним рабином, – публічно займають лояльну позицію щодо дій Кремля в Україні, а отже є співучасниками геноциду нашого народу.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що кремлівський бункерний щур наїжачує Москву системами протиповітряної оборони, план зі знищення РФ наблизився до кульмінації.

Читайте також:
Війна
«Заткнись! Владимир Владимирович, заткнись просто! Молчи лучше»
21 березня, 13:08
Кримінал
Справи у прокремлівського незаконного збройного формування "ДиНиРи" настільки йдуть погано, що щури готуються тікати з корабля.
17 березня, 19:47
Кримінал
Після нещодавніх подій із диверсією у Брянській області кремлівський режим став побоюватися розгортання партизанщини на своїй території.
16 березня, 17:48
Політика
У співробітників державних компаній ресурсної федерації московії почали забирати закордонні паспорти, аби вони не могли втекти з країни.
11 березня, 19:56
Війна
Шалені втрати ворожого "гарматного м'яса" змушують іти на радикальні кроки, зокрема шукати охочих загинути на фронті підлітків.
10 березня, 18:39
Світ
прігожин оголосив про збір в Санкт-Петербурзі мітингу проти соратника путіна губернатора Бєглова
06 березня, 10:05