Ліга Вільних Націй відреагувала на скандальні заяви Папи Франциска

ПОЛІТИКА
30.11.2022, 06:59
Ліга Вільних Націй відреагувала на скандальні заяви Папи Франциска
Фото: Google

Представники корінних народів ресурсної федерації московія вважають ганебною демонізацію чеченців і бурятів на тлі злочинів росіян.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на матеріал незалежного видання "Idel.Realii".

Як вдалося з'ясувати, Ліга Вільних Націй спрямувала понтифіку відкрите звернення з коментарем на тему його недавнього висловлювання про жорстокість чеченців і бурятів.

«Члени нашої організації вважають висловлення Папи Римського Франциска принизливим, образливим і бездоказовим. Ми не просимо від голови Католицької Церкви вибачень, але пропонуємо ознайомитися з прикладами жорстокості, яка виходила від носіїв так званої "російської традиції" на адресу чеченців і бурятів. Зокрема, згадаймо воєнні злочини федеральних сил росії під час Чеченських воєн, інституціоналізовану асиміляцію бурятів та їхня непропорційну мобілізацію на війну проти України. Якщо вам чужі та незрозумілі приклади далеких мусульман і буддистів, подивіться, то злочини самопроголошених російських православних братів будуть Вам ближчими. Подивіться у вічі цій традиції – це скривавлені російські очі», – йдеться у документі.

Під листом Ліги Вільних Націй поставили свої підписи учасники бурятського, чеченського, калмицького, татарського, башкирського, якутського, ерзянського, мокшанського, козачого та інґерманландського рухів.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", ерзянський національний рух днями визнав Голодомор геноцидом українського народу.

Читайте також:
Світ
Поки адепт культурмарксизму з Арґентини на посаді Папи Римського закликає українців здійняти білий прапор, його підлеглі почали каятися.
14 квітня, 17:21
Життя
Завдяки сучасним технологіям, вчені змогли відновити 74 таких рукописи, але останній знайдений фрагмент є унікальним через його вік.
01 січня, 15:27
Опінії
Римський понтифік не має боєздатних дивізій, натомість у нього по всьому світу є сотні мільйони вірян, зазомбованих російською пропагандою.
14.05.2023, 21:28
Світ
В останні кілька днів стан здоров’я колишнього Папи погіршився через похилий вік
31.12.2022, 14:35
Історія
Ватикан допомагав нацистам
03.09.2022, 12:45
Політика
Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.
12:37