Ліна Костенко: «…А смушки скинь, навіщо камуфляж? Ти краще вий. А я собі помовчу»

Опінії
18 вересня, 18:56
Ліна Костенко: «…А смушки скинь, навіщо камуфляж? Ти краще вий. А я собі помовчу»
Фото: © Mark Mater

Коли дилетант береться стріляти, у кращому випадку він прострелить собі ногу, у гіршому – око сусідові.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Коли ж він хапається за віжки, у кращому разі перекине віз, у гіршому – доведеться коня пристрелити...

А якщо самозакоханий неук замахується на державне кермо? Ногою, оком, возом і конем не обійдеться ні в кращому, ні в гіршому випадках.

Очевидні ж речі. Сто разів повторені. А ні, сердобольні оптимісти з бабуїнською настирливістю продовжують шукати неіснуючі у блазня чесноти, радіють найменшому прояву елементарних людських функцій, мовляв, дивіться, як швидко і правильно трансформується недолугість на Вашингтона.

Тут тобі й стратегічне мислення прорізалося: почав вимовляти слово «ерфе», нехай з паузами, заїкаючись, запускаючи очі під лоба, вужем звиваючись, але ж! А хіба не показове те, що вже місяців зо два ховає від людей жагучу мрію втопитися в очах путіна?

Дивіться, глибокі патріотичні почуття беруть верх над попередніми, авжеж поспішними висновками про неньку-проститутку. Ви ж помітили пекучу національну сльозу на щоці далеко вже не лоха на останньому параді?

Мабуть, картав себе за участь у акті з роялем. Патріот патріотом.

Ми свідомі того, що наш індукційно-дедуктивний багаж аматора не можна порівнювати з харизмою містичного прогнозиста Камельчука чи блискучими аналітичними даними парламентської слідчої Марії Безуглої, котру слуги свідомо кинули під траки наростаючої державної ганьби з вагнергейтом. Таку непохитну і робочу сосну фактами не зламаєш!

І все ж посміємо натякнути, що і раптовий напад патріотизму, і мало не антирязанська риторика, і навіть бутафорська Кримська платформа Зе сталися винятково через запах смаленого, який все щільніше огортає офісний єрмаковий переховок.

Що би не наснилося пані Безуглій під диктовку Єрмака, і як би довго не тягав кота за хвіст Грозєв із "Bellingcat" – шило в мішку не втаїться.

Синьо-жовті смушки доведеться скидати.
Читайте також:
У День захисників та захисниць України представники партії "За майбутнє Мамая" привітали ряджених "козаків" з громадської організації
15 жовтня, 11:35
Роздача нагород представникам «Слуги народу» триває.
13 жовтня, 16:05
Тепер ФОПи, пенсіонери, продавці риби та бухгалтери можуть фінансувати президентську партію на мільйони гривень !
10 жовтня, 10:25
Юлія Гершун, яка знімалася в еротичних фотосесіях з черкаським губернатором Скічком та ведучим Остапчуком балотується в Раду по 197 округу.
06 жовтня, 22:00