Лише китайський «план миру» завершить «український конфлікт» — президент Бразилії

СВІТ
16 червня, 16:29
Лише китайський «план миру» завершить «український конфлікт» — президент Бразилії
Фото: La Repubblica

Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.

Про це чинний бразильський  президент розповів в інтерв'ю для одного із провідних італійських видань La Repubblica. З його слів, ігнорування мирних пропозицій диктатора Сі Цзіньпіна ставить під питання бажання західних лідерів завершити бойові дії в Україні.

Президент Лула да Силва повідомив, що «Китай і Бразилія підтримують спільну пропозицію щодо мирних перемовин, але таких, коли за одним столом опиняться, як представники Україна, так і росії». На тлі заяв путіна, це видається фантастикою.

Хоча бразильський лідер уперто продовжує обстоювати свій погляд, люб'язно позичений китайським диктатором. Лула да Силва стурбований розгортанням нової світової війни, втрата ж Україною кількох областей йому взагалі байдужа.

«Мені не подобається тон, риторика і поведінка президента Зеленського, який вважає себе правителем чи не всієї Європи. Справжні політики так себе не поводять. З приводу конфлікту, то Бразилія засудила дії РФ в Україні. Однак ми вважаємо, що воєнного вирішення цього конфлікту не буде, і що одна сторона не може вести переговори про мир самостійно, не беручи до уваги іншу сторону. Країни мають врегулювати розбіжності за столом переговорів.

Як говорив колишній генеральний секретар ООН Кофі Аннан, «мир не встановлюється між друзями, але між ворогами». Я підтримую цю позицію, вона мені близька. Водночас мушу визнати, що зараз ООН слабка, і країни, які сприяли вторгненням в останні десятиліття, наприклад, до Іраку та Лівії, якраз і є постійними членами Ради Безпеки. Необхідно реформувати ООН, розширивши склад Ради та позбавивши всіх членів права вето», — зазначив Лула да Силва.

Президент додав, що не бачить альтернативи китайському планові миру, адже «враховуються інтереси не однієї агресивної меншості, але націленої на глобальний мир більшості». Що саме мається на увазі, голова держави не уточнив.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» наголошує на тому, що бразильський режим вирішив Лули да Силви експропріювати соціальну мережу Ілона Маска. За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна.

Читайте також:
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
вчора, 08:26
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55