«Літописець» Аваков прагне створити враження інтелектуала – соцмережі

26 вересня, 21:03
«Літописець» Аваков прагне створити враження інтелектуала – соцмережі
Фото: Google

Очільник міністерства внутрішніх справ – єдиний урядовець, який утримався у своєму кріслі після приходу до влади команди Зеленського.

Арсену Авакову інколи приписують роль "сірого кардинала" в Україні, бо його роль в управлінні державою значно вища, ніж посада головного правоохоронця.

Про те, ким насправді є керівник МВС, він особисто розкриває у своїй черговій книзі під назвою "Зелёная тетрадь", вихід якої спровокував бурхливу реакцію у Facebook.

«На сторінках збірки статей з QR-кодами Аваков зображає себе добропорядним правоохоронцем, такого собі лицаря на сторожі закону і справедливості, який оберігає нашу з вами безпеку. Наш "лицар" не позбавлений і людського співчуття – у першій статті йдеться про те, як він щиросердечно пожалів тітушку, якого самооборона Майдану хотіла провчити. Жодним словом не згадав про ліквідацію Сашка Білого, що є одним з основних звинувачень, які йому закидають», – коментує книгу міністра користувач Осип Леміш.

Натомість користувачка Маряша Лексі вважає, що Арсен Аваков таким чином пропонує свою кандидатуру потенційним виборцям: «У прези зібрався?! Знову видає книги російською?!».

Крім того, сам очільник МВС не забув згадати про те, що за його сприяння постали перші добровольчі батальйони ("Азов", "Донбас"), які давали відсіч російським загарбникам на Сході України.

«А чи не були батальйони, створені не-українцями авакяном-корбаном-коломойшей-семеном насіння-ярошем, потенційними кладовищами для українських націоналістів? А так звані "котли" – це криївки сьогодення. Дуже зручні місця для масового знищення найкращих синів української нації. Хтось буде вже нарешті шукати відповіді на ці питання?», – слушно запитує користувачка Олена Юрас.

Також Арсену Авакову закидають надмірне філософствування про "добрих" силовиків і "поганих" націоналістів.

«Ну, наш бывший "губернатор фантастики" писать умеет. Но я не поклонница его жанра. А в прочем, хорошо, что написал: будет что историкам выводить со временем на чистую воду», – зазначила користувачка Тетяна Крупа.

Читайте також:
Полтавська облдержадміністрація відмовила "Останньому Бастіону" і видавництву "Zалізний Тато" у проведенні анонсованої презентації.
01 липня, 10:45
Згідно із дослідженнями, читання книг знижує відчуття тривоги та допомагає тілу розслабитись.
01 квітня, 17:05
Зростаюча потреба в цифровій грамотності та боротьба з «расизмом» у книжках — теми, що турбують бібліотекарів Канади.
01 лютого, 18:35
У Глобиному відбулась презентація біографічної книги "Хазяйка ниви золотої" про місцевого агронома Ганну Андрієнко.
04.12.2019, 11:10
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27.11.2019, 09:20
Як то кажуть, «святе місце порожнім не буває», от і в угрупуванні «Князя» готують нового лідера.
08:01