«Літописець» Аваков прагне створити враження інтелектуала – соцмережі

26.09.2020, 21:03
«Літописець» Аваков прагне створити враження інтелектуала – соцмережі
Фото: Google

Очільник міністерства внутрішніх справ – єдиний урядовець, який утримався у своєму кріслі після приходу до влади команди Зеленського.

Арсену Авакову інколи приписують роль "сірого кардинала" в Україні, бо його роль в управлінні державою значно вища, ніж посада головного правоохоронця.

Про те, ким насправді є керівник МВС, він особисто розкриває у своїй черговій книзі під назвою "Зелёная тетрадь", вихід якої спровокував бурхливу реакцію у Facebook.

«На сторінках збірки статей з QR-кодами Аваков зображає себе добропорядним правоохоронцем, такого собі лицаря на сторожі закону і справедливості, який оберігає нашу з вами безпеку. Наш "лицар" не позбавлений і людського співчуття – у першій статті йдеться про те, як він щиросердечно пожалів тітушку, якого самооборона Майдану хотіла провчити. Жодним словом не згадав про ліквідацію Сашка Білого, що є одним з основних звинувачень, які йому закидають», – коментує книгу міністра користувач Осип Леміш.

Натомість користувачка Маряша Лексі вважає, що Арсен Аваков таким чином пропонує свою кандидатуру потенційним виборцям: «У прези зібрався?! Знову видає книги російською?!».

Крім того, сам очільник МВС не забув згадати про те, що за його сприяння постали перші добровольчі батальйони ("Азов", "Донбас"), які давали відсіч російським загарбникам на Сході України.

«А чи не були батальйони, створені не-українцями авакяном-корбаном-коломойшей-семеном насіння-ярошем, потенційними кладовищами для українських націоналістів? А так звані "котли" – це криївки сьогодення. Дуже зручні місця для масового знищення найкращих синів української нації. Хтось буде вже нарешті шукати відповіді на ці питання?», – слушно запитує користувачка Олена Юрас.

Також Арсену Авакову закидають надмірне філософствування про "добрих" силовиків і "поганих" націоналістів.

«Ну, наш бывший "губернатор фантастики" писать умеет. Но я не поклонница его жанра. А в прочем, хорошо, что написал: будет что историкам выводить со временем на чистую воду», – зазначила користувачка Тетяна Крупа.

Читайте також:
Історія
Не було у славістів улюбленішого заняття, ніж розшифровувати наше все - найголовнішу пам'ятку нашої писемності «Слово о полку Ігоревім».
12.07.2023, 12:35
Мистецтво
Поки російські окупаційно-терористичні сили та кремлівська пропаганда налаштовують світ проти себе, в Японії взялися возвеличувати чеченців.
05.05.2022, 07:16
Полтава
Учасник бойових дій на Сході України Андрій Кириченко провів для земляків із Пирятинської громади ліричний захід.
16.08.2021, 10:37
Полтава
У Лубенській публічній бібліотеці імені Володимира Малика відбувся І етап конкурсу "Найкращий читач Полтавщини".
23.07.2021, 14:00
Полтава
Становлення добровольчого руху пострадянської доби.
30.06.2021, 14:22
Політика
Мер Києва видав ілюстровану книгу під назвою "Хто не чув, то побачить".
26.11.2020, 18:28