Локальний конфлікт світового масштабу

ВІЙНА
11.04.2023, 18:17
Локальний конфлікт світового масштабу
Фото: Google

Західний світ розслабився після розпаду соціалістичного табору. Тепер російська агресія – це не лише українська, а й міжнародна проблема.

Про витоки інформації... Ми живемо у парадигмі Другої світової війни; все ще там, із цензурою та Левітаном із репродукторів.

Друга світова на те і була другою світовою, що світ розділився. Агресори (за виключенням СССР, що є окремою темою) отримали по пиці.

Російсько-українська війна – найбільша у XXI столітті, але не світова. І західні медіа ані військової цензури, ані цензури симпатій до України не мають.

Тобто, вони роблять бізнес – продають свою інформацію. Та й інфопростір у світі відрізняється трохи навіть від того, що був у 1990-х роках.

Відтак, не поспішайте посипати голову попелом чи звинувачувати когось. Ми наразі бачимо те, що нам вирішили показати...

Вирішив хтось із гравців, більших за Україну: США, Велика Британія, ЄС... Тому зберігайте спокій і вірте у ЗСУ!

Автор : Євген Магда
Читайте також:
Історія
Того дня спекотного літа 1944 року на лінії зіткнення зійшлися галицькі дивізійники та совєцькі окупаційні війська 1-го Українського фронту.
22 липня, 06:07
Історія
Цього дня 1726 року царським указом ліквідовано сердюцькі полки. Так, московити розпочали зачистку військових потуг волелюбних українців.
14 липня, 06:36
Війна
Під палючим сонцем Бахмуту: прах солдата, якого не забрали.
24 червня, 11:50
Полтава
Свідомі мешканці Новоаврамівки встановили пам'ятні дошки на честь полеглих земляків-військовослужбовців. Погода не завадила урочистостям.
22 червня, 18:41
Полтава
Громадський діяч, публіцист, фабрикант, землевласник і особистий секретар гетьмана Павла Скоропадського. Таким був наш видатний земляк.
10 червня, 21:37
Полтава
Бойовий Чин Євгена Григоренка, Івана Кас'янова, Олександра Федька та Віктора Глуховері закарбовано у флорі. Героїв Полтавщини не забуто.
09 червня, 20:30