Лукашенко вигідний Зеленському, – голова Ради БНР

ПОЛІТИКА
30.11.2022, 08:37
Лукашенко вигідний Зеленському, – голова Ради БНР
Фото: Radio Liberty

Особа, яка з весни 2019 року імітує Президента України, підтримує путінського холуя з Мінську і не планує розривати дипломатичні відносини.

Про це в інтерв'ю суспільному мовнику "Belsat TV" заявила голова (старшиня) Ради Білоруської Народної Республіки (в екзилі) Івонка Сурвіла, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами офіційному Києву не слід плекати марних надій на диктаторський режим на чолі з Аляксандром Лукашенка, проте варто налагоджувати зв'язок із законно обраним президентом.

Пані Івонка Сурвіла вважає, що якою б не була далекою від політики Світлана Тихановська, вона заслуговує на визнання владою України, де вже воюють кілька збройних формувань білоруських добровольців.

«Білорусь має бути демократичною, вона не може знову бути загрозою для України, а для цього в Білорусі мають відбутися демократичні зміни. З приводу питань міжнародної політики – ми завжди виходимо з того, що шукаємо контактів із різними політичними силами. Коли ми приїжджаємо, ми зустрічаємося з партіями влади, політиками, опозицією.

Україна в цьому сенсі абсолютно не виняток. Це правило, якого ми дотримуємося. Пан Зеленський, яким би героєм він сьогодні не був, сподівався і, певно, досі сподівається на співпрацю з Лукашенком. Це хибний шлях для української влади. Путінський холуй не є суб'єктом, він – об'єкт, воєнні події в Україні це красномовно довели», – зазначила голова Ради БНР.

Також пані Івонка Сурвіла наголосила, що білоруська армія не підкоряється напряму Москві, відтак Лукашенко воліє розіграти цю карту прямого не втручання у війну проти України перед колективним Заходом для збереження себе при владі.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", попри географічне сусідство і спільну історію українці з білорусамии досі нічого не знають один про одного.

Читайте також:
Опінії
Угорський уряд "за волею 97% громадян" пропонує Європейському союзу вчинити суїцид. Орбанівська команда вкотре відпрацьовує російські рублі.
14 січня, 21:37
Політика
Американські та західні політики з інтелектуалами нарешті почали осмислювати наслідки агресії проти України, що ведуть до смерті Росії.
04 січня, 15:32
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії худне день від дня, але тільки наступного року воно зазнає цілковитого колапсу.
31.12.2022, 19:01
Світ
Днями КНДР здійснила перші постачі ракет до РФ. Бенефіціар (хто б ви думали?) – "вагнерівці", які ж за ту ж зброю і заплатили.
25.12.2022, 07:18
Політика
Міністерство внутрішніх справ РФ заохочує мігрантів із Середньої Азії одружуватися з російськими вдовами, які втратили чоловіків на війні.
24.12.2022, 20:23
Світ
Тим часом Вашинґтон усіляко підштовхує держави-члени трансатлантичного альянсу до зміцнення позицій у протистоянні з Пекіном...
21.12.2022, 10:09