Лунін підпорядкував собі Охтирку

ПОЛТАВА
25.03.2023, 17:57
Лунін підпорядкував собі Охтирку
Фото: Останній Бастіон

в.о. начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко ні сном ні духом про те, як у нього з-під носа поцупили місто.

Йдеться про Охтирську громаду, око на яку вже встиг покласти "пунктонезламний" Зе-наглядач за Полтавщиною Дмитро Лунін.

Такі відомості повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на офіційний Telegram-канал наступника Олега Синєгубова.

Тимчасовий виконувач обов'язків начальника Полтавської ОВА у відверто пропагандистській манері розповідає про те, як його команда нібито підставила плече сусідній Сумщині у подоланні наслідків російської агресії.

За його словами, до Охтирської громади чиновники з Полтави «відправили тонни гуманітарної допомоги для тих, хто вирішив залишитися», проте не уточнивши, ким ця допомога була зібрана та за чиї кошти укомплектована.

Очевидно, Дмитро Лунін надихнувся нашим матеріалом дворічної давнини з приводу того, "Чому Охтирка краща за Полтаву?", де місцева влада щиро шанує полеглих на Східному фронті захисників України й водночас ніяк на цьому не піариться.

Не секрет, що нинішній тимчасовий очільник Полтавщини опинився у керма області не випадково рівно за 2 місяці до повномасштабного вторгнення росіян і за цей час ніяк не посприяв обороноздатності нашого краю.

Як стверджують близькі до керівництва ОВА джерела, пан Лунін, як і міський голова Олександр Мамай, міг саботувати ініціативи військовиків щодо посилення безпекових заходів напередодні 24.II.2022, особливо у прилеглих до Сумщини громадах.

Тепер же наступник Синєгубова вихваляється у соціальних мережах "підтримкою" і "допомогою" знищеній росіянами Охтирці, забуваючи згадати про власні гріхи, котрі наші захисники шляхом славного "Гадяцького сафарі" змивали своєю кров'ю та кров'ю ворога.

Можливо, т.в.о. начальника Полтавської ОВА вирішив приєднати сусідній населений пункт, аби ще й звідти викачувати податки, але ось невдача – на Сумщині цьому не будуть раді, бо там сидять такі ж "міцні господарники"-нувориші, яким пальця до рота не клади.

Крім того, не перестанемо нагадувати про те, що численні смерті воїнів 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони – безпосередньо на руках Луніна і комбрига Олександра Чахлова, а тому постійно повертатимемося до викриття цього злочину, аби пам'ятати, хто винен у загибелі наших земляків на фронті.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Дмитро Лунін переховував невідомо де свою заступницю Катерину Рижиченко, яка відповідає за соціальні питання, дітей, культуру, туризм, інформаційну діяльність і комунікації з громадськістю.

Зруйноване росіянами середмістя Охтирки (березень 2022 року)
Зруйноване росіянами середмістя Охтирки (березень 2022 року)

Читайте також:
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06
Політика
46-й президент США доводить свою професійну непридатність на займаній посаді. Дарма, що його попередник також нічим не кращий.
24 квітня, 08:28